11. listopadu 2016
 | 
Foto: Shutterstock
Díky těmto trikům budete vzrušená ještě předtím, než se vás partner dotkne!

Cestujte pamětí
Vybavte si tři nejvíc vzrušující erotické zážitky ze své minulosti. S kým, kdy a kde jste se milovala? Co přesně jste dělali? Jednu z úžasných zkušeností si vyberte a pokuste se ji v duchu znovu prožít. Zavřete oči a snažte se znovu procítit doteky mužových prstů, jeho vůni, svoji touhu. Až oči znovu otevřete, nejspíš budete vzrušená jako po úžasné milostné předehře.

Připravte kulisy
Jestliže se cítíte v místnosti příjemně, vzrušíte se snadněji. Pokud nejde o nedočkavou rychlovku a vy máte na přípravu kulis čas, ztlumte světla, pusťte muziku, která přehluší rušivé zvuky, přepněte mobil na tichý režim. Pokud se bojíte, že by vás někdo mohl vyrušit, pak se v první řadě zamkněte – jinak si o naprostém uvolnění můžete nechat jenom zdát.

A co poslední zbytky oblečení?
Pokud oblečete luxusní prádlo, nejspíš si v něm připadáte mnohem přitažlivěji. Jenže průzkum z roku 2011 ukázal, že některé ženy se naopak ještě víc uvolní, jakmile si natáhnou pohodlné bavlněné kalhotky, které nosí už roky! Co z toho vyplývá? Vezměte si prostě na sebe to, v čem se cítíte nejlíp vy sama – ne to, o čem si myslíte, že se to od vás při sexu očekává.

Když už chcete něco měnit, zkuste tyhle pozice:

Sexy zhoupnutí
Až budete ležet na zádech a on na vás, obejměte ho rukama kolem krku a nohama kolem pasu. Přitáhněte se k němu a přetočte ho tak, aby byl na zádech zase on. Řízne do jiných citlivých místa a vy se budete cítit dominantně.

Jako zvířata
Místo abyste klečela na všech čtyřech, natáhněte paže daleko před sebe, jako byste se snažila na něco dosáhnout. Co nejvíc se při tom prohněte v bocích. Není to velká změna, ale díky ní se ještě víc rozezpívá bod G. A bonus: Muži tenhle výhled zbožňují.

Našlehaná podložka
Než se natáhnete na záda, podložte si pánev několika polštáři. Díky změně úhlu pronikání to bude pro oba úplně nový pocit. Jestli zatoužíte po další změně, jeden polštář vytáhněte.