6. listopadu 2016
 | 
Foto: Shutterstock
Takhle poznáte, že to s vámi myslí vážně.

1. Změní se mu dech

Jakmile váš milovaný nabere vášnivé obrátky, začne buď zrychleně lapat po dechu, nebo nasadí hluboký nádech a výdech. V každém případě znamená proměna dýchání naprosto jasný signál, že v něm probouzíte dravce.
 

2. Zrudne mu tvář

V momentě, kdy vašeho milého zaplaví sladká vlna vzrušení, okamžitě se mu začne prokrvovat tělo. Životodárná tekutina se mu nažene nejen do podbřišku, ale také mu obarví pokožku. Takže až drahému zasvítí v obličeji červená, nastal nejvyšší čas rozepnout mu opasek.

3. Zajede vám do vlasů

Když váš roztoužený krasavec podlehne smyslné vášni, začne si jemně a něžně pohrávat s vaší hřívou. Pozorujte ho a máte jasno. Čím více ho totiž kštice zaujme, tím silněji touží po průniku do vaší intimní oblasti.

4. Krčí prsty u nohou

V okamžiku, kdy je opravdu hodně vzrušený, začne silně zatínat svaly. Slastné stahy můžete pozorovat po celém jeho rozpáleném těle, ale zcela jasný důkaz představují pokrčené prsty u nohou. Jejich křečovité sevření ho usvědčuje z toho, jak moc intenzivně po vás v tu chvíli touží.

Víte, že: Délka spánku ovlivňuje vaše libido
Ve spánku tělo doplňuje potřebné hormony. Pokud jste permanentně nevyspalá, nemáte dostatek testosteronu, který vás pudí k sexu. Proto po něm unavená zřídka zatoužíte. Jestliže však krátíte svůj spánek na  minimum delší dobu, můžete zaznamenat pravý opak. Váš mozek z nedostatku energie přepne do primitivnější roviny a zjednoduší váš život na pouhé uspokojování potřeb, jako je jíst, pít a souložit.