20. června 2015
 | 
Dočkali jsme se a film si můžeme vychutnat i doma!

Filmový hit PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI na nosičích BONTONFILMU! 

Jeden z nejočekávanějšch filmů roku 2015 k nám dorazil do kin na Valentýna, teď přichází na DVD a BD trh! Ze snímku natočeného podle erotického bestselleru z roku 2011 se stal třetí nejvýdělečnější film roku 2015 – utržil 600 milionů dolarů celosvětově. O práva na film se hned po uvedení knihy na trh svedl boj, zájem měla všechna velká hollywoodská studia jako Warner Bros, Sony, Paramount, Universal i produkce herce Marka Wahlberga. Universal vyhrál a ihned po uvedení prvního dílu do kin ohlásil další dva díly. Původně měl režírovat zkušený kostymní režisér Joe Wright, který dojímal Pýchou a předsudkem nebo Annou Kareninou, přemýšlelo se i o Stevenu Soderberghovi, nakonec ale post režiséra vyhrála Sam Taylor-Johnson.

Původně se uvažovalo o Robertu Pattinsonovi a Ryanovi Goslingovi jako o hlavních kandidátech na roli Christiana Greye, zájem měli i Ian Somerhalder a Chace Crawford. Nakonec se skončilo u Jamieho Dornana a rozhodně šlo o skvělý výběr.

Fanoušci DVD a BD nosičů se můžou těšit hned na několik různých verzí filmu, od klasického DVD a BD, až po verzí ze soundtrackem s písněmi od Beyoncé, Ellie Goulding a Annie Lenox. Pro fajnšmekry je tu i limitovaná edice s erotickými dárky.