4. května 2015
 | 
Pak mu rozhodně musíte pořídit něco z limitované série produktů časopisu Esquire.

Edice nese název The Return of Real Men a zahrnuje bambusové pouzdro na iPhone, dřevěný motýlek pro každou příležitost a kvalitní tričko s originálními motivy.

Všechny výrobky nesou rukopis tuzemských tvůrců a jejich společným jmenovatelem je symbolika vztahující se k oslavě vlastností, jaké by měly zdobit pravého muže.

Každý, kdo si něco z nabídky Esquiru koupí, se stane majitelem originálního doplňku s designem, který se už nikdy nebude opakovat. Na celém světě bude jen čtyřicet majitelů dřevěného motýlku, čtyřicet majitelů bambusového pouzdra na iPhone a dvě stě majitelů nadčasového trička. Nikdo jiný si už nic takového nikdy nebude moci koupit.

Prodej bude probíhat prostřednictvím tohoto e-shopu.

A co si můžete pořídit?

Bambusové pouzdro Thorn pro iPhone 5 a iPhone 6 pro Esquire

Elegantní a exkluzivní bambusové pouzdro je krásné samo o sobě. Příroda vykreslila do bambusu ty nejzajímavější ilustrace. Už to zaručuje, že každý kryt je originální. Přírodní materiál skvěle vynikne ve spojení s iPhonem. Thorn obaly jsou vyrobeny z obnovitelných bambusových plantáží. Jsou ručně gravírované, ošetřené olejem, aby vynikla řemeslná jedinečnost. Bambusové pouzdro podtrhne dokonalost telefonu iPhone a dodá mu přirozenou vůni dřeva. V limitované sérii čtyřiceti kusů zdobí pouzdro logo The Return of Real Men. Vyrábí Thorn.

Dřevěný motýlek BeWooden pro Esquire

Na pohled jednoduchý výrobek v sobě spojuje znalosti designu, návrhářství, umění a řemesla. Dřevo je obnovitelnou surovinou, kterou zná lidstvo po staletí. Skloubením moderního designu a tradiční ruční práce vzniká produkt nejvyšší kvality z prvotřídních materiálů a jedinečným stylem. Zároveň si kupujete poctivou řemeslnou práci. V limitované sérii čtyřiceti kusů zdobí motýlek logo časopisu Esquire. Vyrábí BeWooden.

Tričko s krátkým rukávem Rescue Fashion s motivem Johnny Cash nebo Steve McQueen pro Esquire

Některé příběhy jsou věčné. Design je vyjádřením obdivu k mužům, kteří psali historii. K příběhům, které dodnes inspirují. Pusťte si historii k tělu. Staňte se součástí legendy. Trika jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu, vyrobené ze stoprocentní, částečně česané bavlny, v gramáži 190–200 g/m². Mají zpevňující lemovku ve výstřihu a výstřih s elastanovým žebrovým úpletem. Jsou klasického trubicového tvaru. Jsou potištěná technologií sítotisku, při níž se nanáší každá barva zvlášť protlačováním barvy přes síto, čímž je zajištěna vysoká kvalita, trvanlivost tisku a stálost barev.

Plastisolové a vodové barvy mají velmi vysokou trvanlivost a barevnou stálost. Nabízíme dvě řady trik, každou v počtu dvě stě kusů. Trika jsou černá a tmavě modrá. Na přední straně je velký motiv – Johnny Cash nebo Steve McQueen, zadní stranu zdobí logo The Return of Real Men. Na štítku je údaj o limitované edici. Vyrábí Rescue Fashion.