15. května 2017
 | 
Foto: youtube.com
Sex a erotika mají mnohem víc odstínů. Přesvědčit se o tom můžete hned v 10 dráždivých a smyslných filmech, které možná neměly tak promakaný marketing, ale husí kůži z nich budete mít rozhodně taky. A zimou ani strachem to nebude.

1. Eyes wide shut
Erotický thriller od fenomenálního režiséra Stanleyho Kubricka, jehož název v doslovném překladu znamená Doširoka zavřené oči, svedl dohromady před kameru tehdejší hvězdný pár Nicole Kidmanovou a Toma Cruise. Epický, freudovsky laděný příběh vás zavede na hranice fantazie, mimo jiné třeba i na tajné a prominentní orgie, jejichž účastníci v karnevalových maskách provozují tajemný sexuální rituál. Hlavní hrdina na něj ale nepatří a je brzy odhalen… Zbytek ochutnejte samy.

 

2. Sekretářka
Submisivní slušňáckou sekretářku pana Greye, který s Christianem sdílí nejen příjmení, ale i jisté choutky, si zahrála Maggie Gyllenhaal, neméně talentovaná sestra slavnějšího Jacka. Její šéf, který má zálibu v orchidejích a BDSM, si s ní dělá co chce. A jí se to nesmírně líbí… Zjevný předobraz 50 odstínů z roku 2002 má pořádné grády.