18. května 2017
 | 
Foto: youtube.com
Sex a erotika mají mnohem víc odstínů. Tady je další nálož filmů, které vám zrychlí tep. Kromě zorniček vám navíc rozšíří i filmové obzory. Tyhle sexy filmy jsou totiž kvalitní po všech stránkách.

Pokud jste zmeškaly první pětici, najdete ji TADY.

6. Hořký měsíc

Režisér Roman Polanski, kterému Američané kvůli jeho eskapádám s lolitkami, mávají už několik desítek let přes oceán zatykačem, natočil v roce 1992 úžasné erotické drama pro dospělé. Britští manželé Nigel a Fiona se na cestě lodí seznámí s třeskutě přitažlivou tanečnicí Mimi a jejím invalidním manželem Oscarem. Ten Nigelovi, který může na Mimi oči nechat, po několik večerů vypráví s odzbrojující upřímností o jejich psychicky i fyzicky trýznivém vztahu. Sexem se sadomasochistickým nádechem se ve vzpomínkách rozhodně nešetří. Toto podivné setkání ale vyprovokuje nečekanou reakci…

 

7. Snílci

Režisér legendárního Tanga v Paříži (které také stojí za zhlédnutí) Bernardo Bertolucci natočil film plný svobodného sexu, experimentování, filosofování a mladické revolty. Dvojice francouzských sourozenců a jejich náhodný americký přítel si libují v citacích z kultovních filmů, nahotě a bezprostřednosti. Mladičká Eva Green v hlavní roli je neodolatelná. Stejně jako pařížská atmosféra, která z filmu srší i skrz obrazovku monitoru.