7. června 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
i život bez partnera může být super! FAKT!

Utrácejte svoje peníze
Adekvátně nasazení v práci budete pravděpodobně dost vydělávat. Užijte si okamžiků, kdy můžete se svými penězi volně nakládat – investujte, do čehokoliv se vám zlíbí, i kdyby to měly být kur­zy poznávání měsíčních kamenů. Mož­ná si myslíte, že i ve vztahu si budete moct dělat s penězi, co chcete. Mýlíte se. Čeká vás s největší pravděpodobnos­tí minimálně zatajování ceny luxusní kabelky, aby byl doma klid. Věděla jste, že polovina partnerských hádek po pěti letech vztahu vzniká kvůli financím?

Budujte kariéru
Kdy jindy než teď? Netvrdíme, že byste měla trávit v práci čas od rána do večera, ale snažte se získat místo svých snů a co nejvíc v něm upevnit vlastní pozice. Až budete jednou potřebovat zůstat na mateřské, bude mít šéf zafixováno, že bez vás to zkrátka nejde, a povolí vám klouzavou pracovní dobu nebo rovnou kvůli vašemu mrňouskovi zřídí firemní školku. Zadané kolegyně na vás budou nejspíš nevražit (takovou časovou flexibilitu nemají) a pomlouvat ve stylu: „To se jí to chodí pozdě domů, když ji tam nikdo nečeká.“ Povzneste se nad to a bodujte.

Získávejte sebevědomí
Fakt, že se o sebe dokážete kompletně postarat a zařídit všechno nezbytné od složenek až po výměnu elektroinstalace, vám už nikdo nevezme. Samozřejmě, že se posléze můžete svěřit svému příštímu mužskému bezbranně do náruče a být za vílu… Někde uvnitř však zůstanejistota, že jste samostatná bytost.