26. července 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, BaByLiss
Žehlete vlasy bez výčitek!

Pokud máte po každém žehlení vlasů výčitky svědomí, vsaďte na šetrnější způsob vyrovnávání pomocí vodní páry. Nejnovější model parní žehličky na vlasy BaByliss ST495E je vybaven funkcí studeného napařováním Micro Steam, díky které vlasy získají vlasy během úpravy i cennou dávku hydratace, která je chrání před poškozením.

Žehlička vytváří pomocí ultrazvuku jemnou páru, která skrz mikroperforované otvory proniká do vlasů. K vysoké účinnosti narovnávání bez nežádoucího poškození přispívá i diamantovo-keramická vrstva, kterou jsou pokryty destičky s rozměry 100 x 39 mm. Samozřejmostí je i funkce loknování, takže se žehličkou jednoduše vytvoříte ve vlasech vlny podle vlastních představ.

Parní žehlička umožňuje regulaci teploty na praktickém LED displeji v pěti úrovních, v rozmezí 150 °C až 230 °C, přičemž na nejvyšší hodnotu se přístroj zahřeje již za 90 sekund. Nádobka na vodu vystačí na pro 10 minut stálého napařování. Manipulaci usnadňují i ​​odnímatelné silikonové koncovky pro snadné rovnání vlasů i loknování. Součástí výbavy je i rozčesávací hřeben.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: 

Jaký účes a proč nosíte v létě nejraději? 

Jednu nejoriginálnější odpověď odměníme parní žehličkou na vlasy BaByliss ST495E v hodnotě 3 990 Kč.

Na vaše odpovědi se těšíme do 1. srpna.

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.