3. srpna 2017
 | 
Foto: Getty Images
I když je Kristen šťastně zadaná, řekla, že by si už znovu dovedla představit i milostný vztah s mužem!

I když je teď sedmadvacetiletá herečka zadaná, otevřeně povídá o své sexualitě. Její partnerkou je momentálně herečka Stella Maxwell, kterou můžete znát buď jako andílka Victoria’s Secret, nebo jako chvilkovou milenku Miley Cyrus (ano, je to ta, kterou Miley prstila venku na ulici).

Kristen se proslavila rolí Belly Swan v sérii Stmívání (Twilight). Hodně medializovaný byl její vztah s hereckým kolegou Robertem Pattinsonem. Pak však uletěla během natáčení s o desítky let starším režisérem a byl konec velké lásky. I když to spolu tihle dva zkoušeli, tak už to dohromady nedali a Kristen začala randit s dívkami.

Teď však v Saturday Night Live řekla, že nerozlišuje lidi podle pohlaví a jednoduše se zamiluje do toho, s kým jí je dobře. Je prý podle svých slov připravená někdy v budoucnu, pokud by jí nevyšel aktuální vztah, opět randit s muži.

Kristen navíc odpřísáhla, že její několikaletý vztah s Robertem nebyl fake. Někteří lidé začali rozvíjet teorie, že spolu tahle dvojice chodila jen „na oko“, aby zvýšili popularitu okolo filmů. Kristen to rázně odmítá!