5. srpna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Máte občas chuť užít si typický „holčičí“ den, opečovávat se, odpočívat, prostě nic nemuset a jen si užívat?

A kdo ne, že? Jenže jak vlastně takový den strávit? Že vás teď nic nenapadá? Nevadí, připravili jsme pro váš 4 tipy, jak si svůj den užít naplno!

Chvilka s knihou

Když píšeme o holčičím odpočinkovém dni, nemůžeme než začít knihou. Neznáme příjemnější činnost o samotě, než si někam zalézt s dobrou knížkou a třeba i s hrnkem dobré kávy nebo čaje a začíst se fiktivních či reálných příběhů. Taky to tak máte?

A jakou knihu zvolit? Zkuste třeba „Všude dobře, doma rodiče“ od Lukáše Kerharta. Uznáváme, že název zní trošku prazvláštně, ale nenechte se jím odradit. Tohle je totiž super knížka o cestování. A navíc v super kompaktním vydání. Její čtení si budou užívat jak ty z vás, které mají s cestováním zkušenosti, tak i začínající cestovatelky. Prozradíme vám malé tajemství – tahle kniha je fajn i pro vaše rodiče, kteří se třeba bojí vás pustit někam do zahraničí. Nenápadně jim knížku podstrčte a uvidíte, co se bude dít. Lukáš Kerhart tady totiž sepsal svoje vlastní zkušenosti i příběhy dalších cestovatelů, a mimo jiné odpovídá i na otázky, které si klade každý rodič – bude mé dítě v bezpečí, je dobré ho pustit do světa, co ho tam čeká, jak se s jeho odjezdem vyrovnám? Kromě toho tady samozřejmě najdete i inspiraci pro sebe, třeba zrovna v některém ze zmíněných příběhů. Přejeme příjemné počtení!