8. května 2017
 | 
Foto: Getty Images
Rozhodnutí, na které fanoušci netrpělivě čekali několik posledních týdnů!

Wow! I když Selena Gomez před týdnem řekla, že vážně neví, jestli bude pokračování megaúspěšného seriálu, protože pro další díly už tvůrci nemají knižní předohu, je tu oznámení, na které všichni fanoušci čekali.

13 Reasons Why zaznamenal naprosto nečekaný úspěch. I bez obřího proma si seriál našel miliony fanoušků po celém světě, kteří nadšeně zhltnuli velmi vážné a depresivní téma, které se v něm řeší.

Hannah Baker (R.I.P.), Clay Jensen, Jessica Davis, Tony Padillaa další oblíbené postavy se vrátí na vaše obrazovky ve druhé sérii 13 Reasons Why. Tuhle radostnou novinu oznámila na svém Instagramu výkonná producentka seriálu, samotná Selena Gomez!

Jejich příběh není uzavřený. Přichází 2. série #13ReasonsWhy!

Spekulovalo se, o čem by mohla druhá série být. Exkluzivní informace získal The Hollywood Reporter, který z oficiální synopse pro druhou řadu na Netflixu zveřejnil toto: „Seriál ukazuje období po smrti Hannah Baker. Komplikované osudy jednotlivých charakterů a jejich přijímání této zkušenosti a vypořádávání se s ní.“ Přesné datum premiéry zatím nebylo stanoveno.

To zní zajímavě, co? Kterou postavu z 13 Reasons Why máš nejradši a proč?