17. září 2017
 | 
Chladné počasí a krátké dny svádějí k lenivým večerů… i ránům. Co dělat, abyste nepodlehla výmluvám?

Inspirace, která ve vás vzbudí odhodlanost, je v tomto případě základem úspěchu. Zeptali jsem se blogerky Veroniky D., jak se udržuje v kondici ona.

„Nerada se nechávám omezovat ve své cvičební rutině – i když je pravda, že přes prázdniny jsem trošku zlenivěla 🙂 – ale jinak se vnějšími okolnostmi moc ovlivnit nenechám. Některé z mých kamarádek například necvičí v době menstruace, ale jelikož já při ní nevnímám žádné potíže, sportu se nevyhýbám. Samozřejmě mi to také ulehčují tampóny, bez kterých si aktivitu v těchto dnech nedovedu představit. Používám ty od značky Tampax, vyhovujími ve všech ohledech. Díky aplikátoru jsou navíc velmi praktické i v situacích, kdy podmínky nejsou moc příznivé,“ svěřuje se se svým tipem Veronika.

 A jaké jsou její sportovní zvyky?

 „V pondělí cvičím doma podle videí na YouTube – skvělá jsou například ta od Jillian Michaels. Před tím se ještě rozehřeji během na pásu (tak 10-15 minut) a občas si dám i chůzi do kopce.

V úterý chodím na hot jógu, preferuji klidnější a spíše protahovací verzi.

Ve středu praktikuji tréning s osobním trenérem. Nezaměřujeme se jen na jednu část těla, ale střídáme kardio s různými posilovacími cviky.

Ve čtvrtek chodím na lekce kondičního kickboxu. Je to druh sportu, u kterého absolutně vypnu a pročistím si hlavu. 

A pátky jsou odpočinkové… i když protancované večery na parketu jsou také slušným pohybem, ne?“ 😉

Zajímají vás další Veroničiny fitness tipy? Dočtete se v článku zde.

Foto: Veronika Ďuricová, Tampax