18. dubna 2017
 | 
Foto: L´Oréal Paris
Kouzlo krásné pleti spočívá v její dokonalosti. Produkty True match od L´Oréal Paris vám s tímto problémem pomohou. Složení oblíbeného make-upu True Match se dokáže přizpůsobit každému tónu i podtónu pleti.

Toužíte po sjednocené a zároveň hydratované pleti? Zlepšená kvalita pleti je bezpochyby největší předností make-upu True Match od L’Oréal Paris.

Jeho nové složení bylo vyvinuto tak, aby zajišťovalo dokonalé sjednocení a hydrataci. Nově obsahuje inovované pigmenty a kombinaci olejů pro snazší aplikaci a rozetření. Pleť je krásně hydratovaná díky obsahu 75% hydratačního krému, glycerinu, vitaminu E a vitaminu B5. Hydratace je dlouhotrvající, pleť je navíc jemnější a hladší.

Výsledky spotřebitelského testu, kterého se zúčastnilo 88 žen, ukázaly, že po dvou týdnech používání
make-upu True Match je pokožka hladší a čistší a na první pohled krásnější.

Součástí rodiny True Match pro dokonalý vzhled Vaší pokožky jsou True Match Highlight rozjasňovače. Rozjasňování je nejnovější trend v líčení, proto rozzařte svoji pleť pomocí snadné aplikace na oční okolí pro projasněný pohled, zvýrazněte hranu nosu, střed horního rtu, vršek brady a nezapomeňte ani na rozzáření lícních kostí. K dosažení perfektního sjednocení pleti sáhněte po luxusním kompaktním pudru True Match od L´Oréal Paris, který dokonale sjednocuje odstín pleti, vyrovnává strukturu pleti a fixuje make-up. Jemné mikro částečky přilnou k pleti a zajišťují tak perfektní krytí.

Balení pudru True Match obsahuje aplikační houbičku a zrcátko, díky čemuž je pudr L´Oréal Paris True Match možné použít kdykoliv a kdekoliv se Vám zachce. Završením úžasného vzhledu je aplikace True Match tvářenky. První řada tvářenek True Match od L´Oréal Paris byla vyvinuta na míru všem odstínům pleti – snědé, světlé i tmavé pleti, tak aby vzhled sjednotila a dotvarovala přednosti Vaší tváře.