24. listopadu 2017
 | 
Foto: L’Oréal Professionnel
Pokud nemáte čas na návštěvu kadeřníka a odbornou konzultaci, máme pro vás tipy na produkty, se kterými si můžete profesionální péči dopřát i sama doma!

Regenerace a výživa

Oblíbená řada Powermix přichází s převratnými Powermix Shots pro jednoduché domácí použití. Koncentrovaná aditiva v kapslích jednoduše přimícháte do masky z řady Serie Expert, čímž získáte dvojí péči a regeneraci. Varianta Color rozzáří odstín barvených vlasů, Repair účinně regeneruje, Nutri s glycerolem vyživuje suché vlasy a konečně Liss díky pupalkovému oleji kontroluje objem.

Zima vlasům neprospívá

V zimních měsících se působením nízkých teplot a přechodů mezi teplým a chladným prostředím vlasy nadměrně vysušují, ztrácejí svůj přirozený lesk a postrádají dostatečnou hydrataci. Řešení nabízí nová pečující řada Nutrifier od L’Oréal Professionnel, jež díky speciálnímu složení s glycerolem a kokosovým olejem umí vyživit a hydratovat i velmi suché vlasy, a to bez jakéhokoli zatížení. Šampon a masku doplňuje geniální Nutrifier DD Balm. Unikátní krém pro okamžitou výživu vlasů můžete použít kdykoli během dne na suché konečky. Balzám působí okamžitě a zanechá vaše vlasy na pohled měkčí, pružnější, lesklejší a odolnější proti lámání.

Vlasový styling

Do vlhkých vlasů použijte Tecni. ART Dual Stylers Liss & Pump-Up, který obsahuje krém pro dokonalý lesk a snadné rozčesávání a gel, jenž ochrání vlasy před teplem. Vaše vlasy zůstanou během celého dne nadzvednuté u kořínků a dokonale přirozeně pružné.

Vytvořte nadýchaný, rebelsky texturovaný XXL objem pomocí stylingového spreje s texturou transparentního pudru 60’s Babe Savage Panache z řady Tecni.ART.

První texturizační minerální pudr

ve spreji Tecni.ART Wild Stylers Powder-in-Lotion přináší rytmus do jednotlivých vrstev vlasů bez jejich zatížení. Kombinace texturizačního účinku prášku a zjemňujícího účinku mléka dodává účesu objem, nespoutaný pohyb a vzdušnost.

Ještě více péče…

Chcete se před Vánoci odměnit (věřte nám, měla byste!) a také máte náladu na  výraznější vlasovou proměnu? Článek o nejnovější službách, které nabízejí salony L’Oréal Professionnel (jejich kompletní seznam najdete zde), si můžete přečíst na: www.jenprozeny.cz/krasa-moda/zimni-vlasova-promena-no-1