5. dubna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
I naše vlasy si zaslouží pořádnou jarní obnovu!

Jelikož je přechod mezi zimou a jarem nejvýraznější změnou mezi ročními obdobími, jedná se o perfektní čas ke změně účesu a také barvy! Jaké jsou trendy pro rok 2018?

Barvy na vlasy letošního jara jsou čokoládová, jahodová, višňová nebo karamelová. Dostala jste právě chuť na jednu z těchto dobrot? To nejste sama, my jsme na tom podobně!

Nejrůznější odstíny čokolády

Někdo má raději mléčnou čokoládu, jiný si zase více pochutná na hořké. A co takhle bílá čokoláda? Stejně jako se liší naše chutě, sluší každé z nás jiný odstín čokoládové barvy. Vyberte si ten, který se nejvíce hodí k podtónu vaší pleti a bude tak vypadat nejpřirozeněji. Odstín hořké čokolády sedne ženám se studeným podtónem, zlatavý podtón pleti vypadá skvěle s vlasy v barvě mléčné čokolády. Pokud preferujete světlejší blond odstíny, vyzkoušejte odstín bílá čokoláda.

Karamelové pokušení

Karamelové odstíny se těší popularitě již několikátou sezónu. Vypadají skvěle na světlých typech a rozhodně s nimi zazáříte, obzvláště v jarních dnech prosluněných sluncem. Karamelové odstíny skvěle odráží světlo a dodají vaším kadeřím nepřehlédnutelný lesk a šmrnc. Stejně jako u čokolády můžete vyzkoušet několik odstínů karamelových barev, například mléčný nebo zlatý karamel.

Ovocné tóny

Šťavnaté ovoce patří k jaru stejně jako jím inspirované odstíny barev na vlasy. Pokud chcete následovat letošní trendy, vyzkoušejte višňové nebo jahodové odstíny. Skvěle vypadá jahodová blond nebo tmavá višeň!

Pokud nemáte příliš zkušeností s barvením vlasů, chcete překrýt první šediny nebo ráda často měníte barvu svých kadeří, vyzkoušejte semipermanentní barvu na vlasy bez obsahu amoniaku Casting Créme Gloss od L´Oréal Paris. Složení obsahující včelí mateří kašičku spojuje benefity tónovacího šamponu a permanentní barvy a vlasy důkladně vyživuje pro dokonalý výsledek. Vybírat můžete z celé palety trendy odstínů od těch nejsvětlejších až po temně černou. Buďte odvážná, buďte trendy!