31. ledna 2018
 | 
Foto: L’Oréal Paris
Představujeme vám Color-Vive Elseve Low Shampoo – pečující mycí krém 3v1 pro velmi šetrný způsob mytí barvených a vysušených vlasů.

Vysušené vlasy poznáte velmi snadno: krapatí se, jsou matné, drsné a nepoddajné. S novinkou Color-Vive Elseve Low Shampoo od L’Oréal Paris, který je určený k péči o barvené, melírované a velmi suché vlasy dosáhnete nejlepších výsledků!

Elseve Low shampoo zastává funkci tří produktů, které potřebujeme, aby byly naše vlasy krásně jemné a hebké jak na pohled, tak na dotek. Prvním krokem pro okouzlující vlasy je šetrný šampon, účinně odstraňující nečistoty bez narušení vlasového vlákna. Elseve Low shampoo nabízí ultra jemné mytí díky unikátnímu složení bez obsahu sulfátových tenzidů, jež bývají často součástí klasických šamponů, protože právě díky nim šampony pění. Na druhou stranu mohou tyto sulfáty vlasy také vysušovat, což se ukazuje jako velký problém, obzvláště u vlasů již suchých. Díky krémové textuře působí Elseve Low shampoo také jako balzám – pomáhá posílit vlasové vlákno hned po opláchnutí vodou a vlasy se tak velmi snadno rozčesávají a jsou méně lámavé. Do třetice nahrazuje rovněž intenzivní péči, jelikož obsahuje výtažky z účinných rostlin a semínek pro důkladnou výživu vlasů.

Navíc složení Color-Vive Elseve Low Shampoo s elixírem z lněných semínek chrání barvu a prodlužuje její zářivost pro dlouhotrvající výsledek.

Aplikace Elseve Low Shampoo je snadná, postupujte při mytí jako s běžným šamponem, jen samotného krému naneste o něco více, nepěnivá struktura vyžaduje jeho větší množství.

Novinka Elseve Low Shampoo je určena pouze pro suché vlasy, proto pokud jsou vaše vlasy mastné či jemné a bez objemu, měla byste se používání Elseve Low shampoo spíše vyhnout, jelikož může tento typ vlasů díky svému bohatému složení zbytečně zatížit.