9. května 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Získejte štíhlou a sexy postavu bez nevzhledných dolíčků.

Celulitida, pomerančová kůže, matracový efekt… Slova, která připomínají, že je třeba tělo připravit na jaro. Máme pro vás přehled přípravků, které fungují, a triky, které péči zpříjemní.

Peeling, masáž
V boji s celulitidou potřebujete kvalitní peeling. Díky němu zeštíhlující krémy lépe účinkují. Pokožka, která je zbavená odumřelých buněk, dokonaleji využije aktivní látky dodané v gelu, krému či séru. Peeling provádějte 2x až 3x týdně. Pleť budete mít hladkou a připravenou na další péči. Na pomerančovou kůži platí i masáže. Aktivují krevní a lymfatický oběh, navíc pomáhají tělu zbavit se toxinů a přebytečné vody.

Eisenberg, Cryoform vrátí vašemu tělu ideální tvary. Obsahuje aktivní látky, které působí proti celulitidě a stárnutí pokožky těla Má výrazné zeštíhlující a detoxikační účinky, odbourává lokálně uloženou tukovou tkáň, zpevňuje pokožku a stimuluje krevní oběh díky synergickým účinkům rostlinných výtažků s kofeinem, kafrem a eukalyptem.  Sephora, 2 090 Kč

Baňku CelluBlue přicucněte k olejem namazané kůži a začněte s ní přejíždět po těle. Když budete důsledná a v každodenním hnětení kůže vydržíte, efekt poznáte už za tři týdny. Přitom mějte na paměti, že ani tahle proměna není trvalá a vyžaduje pravidelné opečovávání. Sephora, 490 Kč

 

Citrony nalačno
V boji proti celulitidě je velmi důležitý dostatek tekutin. Vypijte denně minimálně 2 až 3 litry neperlivé neslazené vody, do které přidávejte šťávu z citronů nebo grepů. Slavné tváře doporučují začít den citronovou šťávou, rozmíchanou ve sklenici teplé či vlažné vody. Šťáva z citronu kysele chutná, ale je zásaditá, což je vynikající pro trávení, je také bohatá na vitamin C, silný antioxidant. A jak obohatit jídelníček? Jezte ananas, artyčok, avokádo, cibuli, citrony, červenou řepu, grapefruity, jablka, jahody, mandarinky, meruňky, mrkev, olivy, papáju, papriku, rajčata, pórek, ředkvičky.