22. června 2017
 | 
Foto: Garnier, gettyimages.com
Ovoce je symbolem hojnosti, zdraví a života a jeden z největších zázraků přírody vůbec.

Ovoce je plné živin a aktivních látek, takže jsetli chcete mít krásné tělo a vlasy, zařaďte do svého jídelníčku i do kosmetických pomocníků superovoce.

A jaké by to mělo být? 

Acai berry pochází z odrůdy amazonské palmy. Tyto fialové bobulky, které vypadají jako borůvky a voní jako, jsou velmi bohaté na anti-oxidanty a pomáhá zachovávat sytost barev. Jsou takovým elixírem mládí a navíc jsou neuvěřitelně dobré.

 

Avokádo používali na péči o vlasy již Aztékové. Olej z avokáda napomáhá vlasy zjemnit a rozčesávat, zároveň je bohatý na lipidy, vitamin A, C a E. Je výborným zdrojem nenasycených mastných kyselin. A hlavně je plné antioxidantů, které napomáhají regeneraci buněk a odbourávání toxinů.

Bambucké máslo je bohaté na pečující mastné kyseliny, zejména Omega 3 a Omega 6 a v kosmetice je to velký favorit. Vlasy skvěle hydratuje, dodává jim lesk a chrání je před poškozením.

 

Granátové jablko je nejen dobré, ale hlavně superzdravé, takový pravý elixír života. Obsahuje sodík, draslík i vitaminy B1, B2 a B3 a antioxidanty. Je bohaté na proteiny a ovocné kyseliny, které posilují vlasové vlákno a mají anti-oxidační účinky.

Amla je ovoce tradičně využívané v indické medicíně, zejména díky silným regeneračním účinkům. Používá se na podporu růstu vlasů. Olej obsahuje vitamíny A a E, třísloviny a flavonoidy, a proto je skvělý pro hloubkovou hydrataci vlas.

Jablko a hlavně jeho slupka je plná vitamínu C, celkem obsahuje 13 vitaminů a minerálů, které mají blahodárný vliv pro tělo. Jablko chrání před chorobami, regenruje a čistí.

Nový Fructis připravil mix superovoce i pro vaše vlasy!

Pro vlasy poškozené s roztřepenými konečky

Nové složení Fructis Goodbye Damage obsahuje výtažky z oleje amla pro obnovu povrchu vlasu a vyplnění trhlinek způsobených vnějšími agresivními vlivy. Vlasy jsou pak hedvábné, zářivé a vypadají zdravěji.

Pro vlasy suché a bez lesku

Nové složení Fructis Oil Repair 3 spojuje výhody tří olejových složek – avokádového a olivového oleje a bambuckého másla. Vlasy jsou pak regenerované a lesklé, zároveň pružnější.

Pro vlasy suché a nezkrotné

Oil Repair Intense obsahuje bambucké máslo a tři vyživující oleje. Vlasy jsou pak poddajnější, hebčí a zářivé až ke konečkům.

Pro vlasy jemné a bez objemu

Důležitou složkou řady Densify je granátové jablko, které v kombinaci s dalšími ingrediencemi podporuje hustotu vlasů.

Pro vlasy slabé s tendencí vypadávat

Grow Strong je založený na výtažku z jablka pro obnovu síly a hmoty vlasů.

Pro vlasy barvené a zesvětlené.

Color Resist obsahuje acai berry pro dokonalé vyživení vlasů a podporu zářivosti barvy či zesvětlení.

Pro rychle se mastící vlasy

Pure Fresh posiluje a díky okurkovému extraktu očišťuje pokožku hlavy i samotné vlasy.

Pro vlasy bez lesku a špatně se rozčesávající

Strong & Shiny 2v1 spojuje výtažek z grepu a vitaminy B3 a B6 pro posilnění a zpevnění vlasového vlákna od kořínků.

Pro vlasy s lupy

Anti-Dandruff a Mint Detox jsou řady zaměřené na vlasy s lupy. Obsahují zelený čaj a extrakt z máty pro posílení a očištění vlasů a pokožky hlavy a také pro účinný boj s lupy.

Najděte si i vy svůj Fructis a vyzkoušejte sílu superovoce.