23. dubna 2018
 | 
Foto: Misslyn
Senzační textury, matující pudry, duhová líčidla, jiskřivé rozjasňovače, nápaditý design – to a ještě mnohem víc je německá kosmetika Misslyn.

Je také barevná, dráždivá, provokativní a zábavná.  Misslyn vedle skvělé kvality a nových barev vsadila na moderní hravé retro pop artové obaly a získala si obrovský zájem mladých žen.  A vy máte teď jedinečnou příležitost vyhrát jeden z 5 pudrů kolekce #popupyourmakeup!

Kolekce #POPUPYOURMAKEUP Misslyn obsahuje vše, co je třeba k vytvoření dokonalého make-upu! V trendových retro pop-art designových obalech jsou výrobky nejen praktické, ale i krásné. Tváří kolekce je mezinárodní bloggerka a modelka Ebba Zingmark, Švédka, která nyní žije v Berlíně a od svých 14cti let bloguje o fotografování, módě a životním stylu.

Spolu s živými barvami a pestrými texturami přinášejí i moderní trendy balení do každodenního života dobrou náladu a úsměv. Misslyn si představuje a tvoří make-up jako hru a zábavu. Ženy by se měly bavit při objevování nových řasenek, rtěnek, multifunkčních líčidel a doplňků!

V  České republice najdete značku Misslyn na www.profiskin.cz

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Značka Misslyn není pop artová, pop cornová nebo pop upová?

Pět z vás, které správě odpoví na soutěžní otázku odměníme pudrem z kolekce #popupyourmakeup od Misslyn!