1. července 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com, Sanytol
Blíží se období několikadenních hudebních festivalů, na které se celý rok netrpělivě těšíme. Jenže bezstarostný zážitek může snadno překazit nepříjemný a bohužel častý problém. Na mysli máme nedostačující hygienické podmínky. My pro vás ale máme řešení!

Koncerty a festivaly jsou příjemným zpestřením každých prázdnin. Pokud jste někdy s přáteli hudební festival navštívila, jistě nám dáte za pravdu, že dodržování základní hygieny se už po několika hodinách stane noční můrou. Přeplněné toalety, netekoucí teplá voda a nepořádek bohužel patří k nepříjemnostem většiny vícedenních akcí. Běžná hygiena se pak stává obtížně řešitelnou.

 

Chcete si s klidným svědomím vyčistit ruce? K dodržení základních hygienických pravidel vám poslouží několik praktických produktů, které můžete mít díky praktickým balením kdykoli při sobě.

 

Značka Sanytol nabízí účinný dezinfekční gel na ruce 75 ml (MOC – 79,90 Kč). Díky malým rozměrům se vejde do kapsy, nebo kabelky. Díky trojímu účinku ruce jednak čistí, neutralizuje zápach a zároveň odstraňuje 99,9 % virů, bakterií a plísní. Nezanechává po aplikaci lepivý pocit a ihned schne. Po užití se neoplachuje vodou, což právě třeba při letních festivalech a nejen tam, nesmírně oceníte. Navíc dezinfekční gel příjemně voní, je totiž obohacen o extrakt ze zeleného čaje.

 

Abyste si mohla očistit například kliku od toalet, či vodovodní baterii nebo jakoukoli plochu, která se zdá na pohled podezřelá, nabízí značka Sanytol dezinfekční univerzální čistící utěrky s vůní eukalyptu (MOC – 93 Kč). Můžete je mít kdykoli s sebou a zbavit se mikrobů během chvilky. Pohodlně a rychle a účinně vydezinfikují jakákoli místa.

Výše zmíněné produkty od značky Sanytol zakoupíte ve většině běžně dostupných drogeriích.