11. března 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, Archiv značek
Toužíte po hladké, zářivé a krásné pokožce? Pak zkuste speciální přípravky, které díky brusným částečkám dokáží s kůží hotové divy.

Po zimě zjemní pokožku

Ať chceme nebo ne, zimní období dalo kůži zabrat. Je suchá, dehydrovaná a mohou se na ni objevovat velmi suchá místa. Např. na loktech, kolenou. Tělové peelingy se vším poradí – kůži mechanicky obrousí, odstraní odumřelé buňky, suchou kůži. Stačí je jen nanést na vlhkou pokožku a krouživými pohyby vmasírovat.

Připraví kůži na následnou péči

Peelingem zjemněná kůže lépe přijímá další péči – tělové krémy, mléka i oleje. Ty se tak lépe a hlouběji vstřebají a kůži důkladněji vyživí a zhydratují.

Pomůžou zpevnění

Mechanické částečky v peelingu způsobují vyšší prokrvení pokožky. Proto, pokud trpíte například celulitidou, tak se při aplikaci zaměřte ještě více na tyto partie. Napomůže to zpevnění pokožky. Pak doporučujeme hned nanést anticelulitidní gel.

Nemusíte se pak bát samoopalování

Když chybí sluníčko, tak je kůže bledá a bez zdravé barvy. Nebojte se samoopalovacích přípravků už teď. Než však s nimi začnete, opět celé tělo „obruste“ tělovým peelingem. Pokud se bojíte fleků, po peelingu kůži nejprve natřete tělovým mlékem a teprve pak aplikujte samoopalovací přípravek – bude se lépe roztírat.