28. září 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
Letní prázdniny jsou u konce, dny se pomalu zkracují a na teploměru naměříme stále nižší teploty. Přichází podzim – roční období, které přináší jedněm radost, druhým zase lehkou depresi. Ať už jste na tom jakkoliv, zpříjemněte si sychravé dny s novou barvou na vlasy!

Po jaké barvě jste vždy toužila? Nenechte se zastavit strachem z toho, co o vaší nové barvě řekne okolí ani módními trendy. Zvolte přesně takovou barvu, kterou si přejete, budete se v ní cítit dobře a tento pocit z vás bude vyzařovat, takže si každý všimne, jak vám to sluší. Nemusíte se bát ani výraznějších odstínům, je to jen na vás a vaší odvaze.

Pokud jste ráda svým pánem, zvolte možnost domácího barvení vlasů. V drogeriích seženete celou řadu barvících krémů různých značek a také nespočet odstínů, ze kterých můžete vybírat. Před použitím si důkladně pročtěte návod, převlékněte se do starého oblečení, které se může ušpinit, a pusťte se směle do práce!

Vybírejte barvy, které jsou kvalitní a zaručí výsledek, který očekáváte. Color Sensation od Garnier je dlouhotrvající barva na vlasy se speciálním složením. Intenzivní pigmenty zaručují dokonalé krytí s výjimečným barevným výsledkem, zatímco perleť a květinové oleje dodají vlasům zářivý lesk. Závěrečná péče je obohacená o perleť, která obalí a vyživuje jednotlivá vlasová vlákna. Vyberte si ze dvaceti přirozených odstínů nebo sáhněte po jednom ze čtyř nevšedních a originálních z kolekce The Vivids.