3. června 2017
 | 
Foto: Lactovit
Jedno z nejoblíbenějších období roku právě přichází. Letní prázdniny jsou za okamžik tady a vám vrtá hlavou, jak mít pokožku co nejhezčí? Abyste se cítila v krátkém tričku, šortkách či plavkách přirozeně a nemusela nedokonalosti zakrývat, je nejvyšší čas poohlédnout se po správných produktech.

Jaro se s námi začíná pomalu loučit a my se připravujeme na nejteplejší období roku. Léto s sebou, kromě jiného, přináší i nespočet venkovních aktivit. Ty ale obecně spojuje jeden typický jev – odhalená pokožka. Dlouhé svetry a mikiny nám totiž v parných dnech určitě neposlouží. Pojďme se společně podívat na několik produktů, díky kterým se starosti z odhalené a nedokonalé kůže stanou minulostí.

Lactovit, španělský výrobce tělové kosmetiky, vytvořil několik účinných produktů širokého využití.

Je vaše kůže viditelně suchá, popraskaná a vypadá nezdravě? V tom případě je řada Lactovit Lactourea určená právě pro vás! Mimo jiné totiž obsahuje 10 % Lactourey, tedy komplexu kyseliny mléčné a čisté urey. Je ideální pro suchou až velmi suchou pokožku. Každodenním používáním hydratačních přípravků s ureou je účinně rehydratovaná její svrchní vrstva. Díky tomu bude pleť hladší, vláčnější a lépe chráněna před vlivy vnějšího prostředí.

Regenerační sprchový gel (MOC – 300 ml za 69 Kč, 500 ml za 105 Kč) zvlhčí vaši pokožku, obsažená kyselina mléčná má navíc protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Regenerační tělové mléko (MOC – 250 ml za 109 Kč, 400 ml za 149 Kč) výrazně zvyšuje hydrataci pleti a zlepšuje její přirozenou ochrannou funkci. Čistá urea je totiž pokožce vlastní a přirozeně hydratující. Po použití se tělové mléko ihned vstřebá.

Pokud máte popraskané a citlivé ruce, vyzkoušejte regenerační krém na ruce (MOC – 69,90 Kč). Regeneruje ruce do hloubky a díky složení s UV ochranou pomáhá předcházet vzniku pigmentových skvrn.

Potřebujete zpevnit a rozzářit vaši pokožku? Značka Lactovit pro tyto účely vyvinula speciální zpevňující tělové mléko s čistým kofeinem (MOC – 149 Kč), které účinně působí na pokožku celého těla. Už od první aplikace je pleť viditelně pevnější, zářivější a má celkově zdravější vzhled. Dávkování pomocí pumpičky je zcela snadné a rychlé. Jedná se o naprostou novinku na trhu, která je svým inovativním složením hitem tohoto léta!

 

Díky jedinečné a inovativní formuli LACTOSOMAS patří výše zmíněná tělová mléka spolu s regeneračním sprchovým gelem k výjimečným produktům na trhu. Mikrokapsle LACTOSOMAS obsahují účinné složky mléka (proteiny, minerály a vitamíny), které díky postupnému uvolňování vyživují všechny tři vrstvy pokožky.

Všechny produkty značky Lactovit zakoupíte ve většině běžných drogerií.