9. července 2017
 | 
Foto: Lactovit
Během parného léta jen málokdo vynechá příjemné osvěžení v bazénu. Koupání v nich neodmyslitelně patří k horkým letním dnům, kdy si užíváme odpočinek s rodinou nebo přáteli. Stejně jako po běžném sprchování je však potřeba myslet i na následnou péči o pokožku. Chlór z bazénů, který po koupání ulpívá na naší kůži, ji spolu s všudypřítomnými paprsky vysušuje a zbavuje pružnosti. Jak si užívat letních radovánek, a přitom udržet pleť hydratovanou? Dopřejte ji zvýšenou péči s účinnými produkty od značky Lactovit.

Většina z nás si léto bez koupání v bazénu neumí ani představit. Není totiž nad to se v neúnosném horku příjemně ochladit a užívat si vodních radovánek. Aby si však bazény zachovaly hygienickou čistotu a voda se v parných dnech nekazila, neobejde se jejich údržba bez chloru. Ten účinně likviduje bakterie a jiné látky, které se ve vodě přirozeně vyskytují. Chlor však může mít nepříznivé účinky na vaši pokožku. Při dlouhém pobytu v chlorované vodě dochází k vysoušení pokožky, což může zvýšit její citlivost. Pokud se nechcete koupání v bazénech během léta vzdát a přejete si i nadále udržet svou pokožku zdravou a krásnou, poohlédněte se po speciálních produktech tělové kosmetiky. Značka Lactovit nabízí účinné a spolehlivé produkty pro každodenní použití. S jejich pomocí dodáte své pleti potřebné živiny, což podpoří její přirozený a zdravý vzhled.

 

Naprostá většina produktů značky Lactovit obsahuje zcela novou inovativní formuli s názvem LACTOSOMAS. Jedná se o mikrokapsle, které v sobě obsahují účinné složky mléka (minerály, vitamíny a proteiny) a díky jejich postupnému uvolňování jsou tak vyživené a chráněné všechny tři vrstvy pokožky.

 

Aby byla vaše pleť po dlouhém koupání v bazénech dostatečně vyživena, vyzkoušejte od značky Lactovit speciální řadu produktů LACTOUREA. S vysoce hydratačními vlastnostmi Je určena pro suchou až velmi suchou pokožku. Obsahuje 10 % Lactourey, tedy komplex kyseliny mléčné a čisté urey.

 

Po pobytu v chlorované vodě byste neměli vynechat důkladné osprchování celého těla. Abyste předešli vysušení a zbavili svou pleť všech nečistot, vyzkoušejte Lactovit regenerační sprchový gel (MOC – 300 ml za 69 Kč, 500 ml za 105 Kč). Zvlhčí vaši pokožku, navíc s protizánětlivými a antibakteriálními účinky. Kyselina mléčná s čistou ureou zajistí maximální regeneraci zatížené pleti. Zbavíte tělo zbytků chlorované vody, která vysušuje vaši pokožku, a navíc své pleti dopřejete příjemný relax včetně hloubkové hydratace.

Pro docílení maximálního efektu dopřejte své pokožce po sprchování také kvalitní a dlouhotrvající výživu. LACTOUREA regenerační tělové mléko (MOC – 250 ml za 109 Kč, 400 ml za 149 Kč) podstatně zvyšuje hydrataci pleti a zlepšuje její přirozenou ochrannou funkci. Obnovuje její hebkost a hydrataci až o 40 %.

Neboť jen na hydratované a pružné pokožce vynikne vaše krásné letní opálení.