6. listopadu 2017
 | 
Období plesů právě začíná. Večer ve znamení elegance a vkusu doslova vybízí k tomu vypadat co nejlépe. Vedle správného výběru šatů je ale stejně důležitý i vzhled vaší pokožky. Řešení spočívá ve zpevňujícím tělovém mléku s čistým kofeinem od značky Lactovit.

Přichází začátek plesové sezóny. Společenská událost jako stvořená pro všechny milovníky tance a formálních chvil. Abyste se cítila dobře i v odhalených večerních šatech a dala tak okolí najevo, že o svou pokožku opravdu pečujete, je dobré ji zavčas připravit. Vysněného vzhledu snadno dosáhnete při pravidelném používání zpevňujícího tělového mléka.

 

Pružná, vitální a hebká pokožka není u každého samozřejmostí. Bez námahy a za poměrně krátký čas lze s pomocí účinných produktů dosáhnout skvělých výsledků. Značka Lactovit pro tyto účely vyvinula speciální zpevňující tělové mléko s čistým kofeinem (MOC – 149 Kč), které účinně působí na pokožku celého těla. Už od první aplikace je pleť viditelně pevnější, zářivější a má celkově zdravější vzhled. Jedná se o novinku na trhu, která je díky svému inovativnímu složení vhodná pro použití kdykoli během roku.

Nové tělové mléko Lactovit v praktické pumpičce kromě kofeinu obsahuje také unikátní mikrokapsle LACTOSOMAS, které v sobě nesou všechny účinné složky mléka – od proteinů, vitamínů, až po minerály. Díky struktuře mikrokapslí působí pokožce prospěšné látky cíleně přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Pokud budete používat zpevňující tělové mléko pravidelně, za velmi krátkou dobu docílíte viditelně hebčí, hladší a pevnější pleti.

 

Jestli si nevíte rady s tím, jak v plesových šatech doslova zazářit, vyzkoušejte zpevňující tělové mléko od Lactovitu a staňte se hvězdou každého plesu.