10. března 2018
 | 
Foto: Getty Images, Archiv značek
Nádherná modelka z rodu Kardashians na oscarovém večeru předvedla svěží, přirozené líčení, které můžete každý den nosit i vy!

Podklad:

U tohoto stylu líčení je velký důraz kladený na opravdu dokonalý podklad – tedy sjednocenou pleť bez jediné chybičky. Nejprve pleť ošetřete rozjasňující podkladovou bází a pak na ni naneste hydratační make-up, který pleti dodá vodu a vyhladí ji. Pak sáhněte po rozjasňujícím korektoru a zamaskujte jím všechny nedokonalosti – kruhy pod očima, červené žilky i flíčky. Nejlepšího krytí docílíte, když budete korektor do pleti prsty vklepávat.

Tváře:

Meruňková tvářenka okamžitě rozjasní celý vzhled. Nanášejte ji širším štětcem po hraně lícních kostí až k uchu.

Oči:

Pohyblivé horní víčko vymalujte hnědm, oční stínem s perletí. Výrazné tu jsou ale hlavně řasy. Pokud chcete vypadat přesně, jako Kendall, zkuste umělé řasy v trsech. Jednotlivě je k vašim pravým přilepte speciálním lepidlem, nejvíce jich však aplikujte do vnějších koutků. Tyto řasy zakoupíte např. u značky MAC nebo v Sephoře. Pokud si je nechcete lepit, použijte několik vrstev řasenky s efektem umělých řas.

Obočí:

Tady hraje prim. Je výrazné a dává celému obličeji luxusní ráz. Pokud nevíte, jaký tvar si namalovat, vyzkoušejte paletky na obočí, které obsahují také šablony. Ty stačí přiložit, vymalovat stínem a je hotovo!

Rty:

Své nádherné rty Kendall zvýraznila jen krémovou rtěnkou v meruňkovém odstínu. Lesk a plnost jim dodala ještě transparentním leskem na rty.