6. března 2018
 | 
Foto: Getty Images, archiv značek
Naličte se stějně jako nádherná Zendaya!

Jeden z nejprestižnějších večerů roku je za námi. Před pár dny byly v Hollywoody předány sošky Oscarů, na kterých svým dokonalým vzhledem zazářila také úspěšná herečka a zpěvačka Zendaya. Jak si vytvořit líčení podle ní?

Podklad:

Zendaya se pyšní bezchybnou pletí, na které líčení výborně vynikne. Proto nejprve pleť ošetřete hydratačním krémem a nechte ho pár minut vsáknout. Pak použijte podkladovou bázi, která vyhladí a sjednotí povrch pleti, zneviditelní póry a další líčení bude lépe na pleti držet a nestírat se. Štětcem nebo houbičkou aplikujte na celý obličej i krk rozjasňující make-up a pak dodejte pleti zdravě opálenou barvu jemným přepudrováním bronzerem.

Tváře:

Na hrany lícních kostí použijte tvářenku v broskvové barvě, skvěle bude ladit s bronzovým tónem pleti.

Oči:

Zendayini vizážisté pro ni na červený koberec zvolili kouřové líčení, avšak v bronzových a hnědých tónech, které působí zářivě a svěže. Nejprve použijte tmavě hnědou tužku na oči, kterou orámujte oči okolo linie řas a jemně linku aplikátorem na oční stíny rozetřete do ztracena. Pak použijte paletku očních stínů. Na pohyblivé víčko volte bronzovou, do vnitřních koutků oka aplikujte perleťově zlatou. Zakončete objemovou černou řasenkou a upravte si i obočí.

Rty:

Protože bylo líčení očí výrazné, rtům bude už jen slušet bezbarvý lesk na rty.

Hollywoodský finiš:

Celé líčení získá luxusní nádech, pokud na hranu nosu, nad horní ret a nad tvářenku jemně vklepete tekutý rozjasňovač ve zlatavém odstínu.