1. srpna 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Taste drápky v tělové barvě. Nenápadně provokují a mají sexy náboj!

Máme pro vás návod, jak si nalakovat ty nejvíc trendy nehtíky tohoto léta!

JAK NA TO:

1. Zapilujte si nehty dokulata tak, aby drápek lehce přesahoval bříško prstu. Pilujte jen jedním směrem, jinak hrozí, že si roztřepíte choulostivé vrstvy nehtu a lak se bude rychleji loupat.
2. Podmínkou sexy výsledku je čistá a bezchybná natěračská práce. Jestli vám dělá problém udržet při lakování pevnou ruku, ochraňte okolní kůžičku použijte spociální slupovací Liquid Palisade, prodává Sephora.
3. Nehty přemázněte podkladovým lakem, pak naneste dvě vrstvy béžového laku. Nejprve štěteček přiložte na střed lůžka a táhněte k hraně nehtu, pak přelakujte strany a barvu zapečeťte svrchním nátěrem.
4. Namiřte fén na nehet (nejlépe v úhlu 45 stupňů ) a zapněte studený režim. Horký vzduch brání rozpouštědlu v odpařování, takže by lak usychal déle. Až nátěr zatvrdne, odstraňte lepenku.
5. Smočte štětec na make-up v olivovém oleji a zavlažte jím kůži od zápěstí k nehtovému lůžku. Promastíte kutikulu a ruce se svůdně zalesknou. Kdybyste použila hutný krém na ruce, hrozí, že si lakování rozšmudláte.