4. září 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
Jak jinak přivítat začátek školního roku než s novým účesem? Neboj se odvázat a dodej svým kadeřím novou, zářivou barvu. Od světlé blond, přes nejrůznější odstíny hnědé až po temně černou – fantazii se meze nekladou!

Úspěch přichází ve chvíli, kdy jsme spokojené samy se sebou, jak zevnitř tak navenek. Pokud chceš svůj vzhled povznést a dodat vlasům krásný, zářivý lesk, sáhni po semi-permanentní barvě, která dodá vlasům přirozený odstín a zanechá je neodolatelně lesklé. Tento druh barvy je nejlepší, když s barvením začínáš nebo ráda experimentuješ. Skvěle také překrývá první šediny a ve vlasech vydrží sytá až po několik týdnů.

Při výběru odstínu se řiď svou intuicí. Nejvíce ti samozřejmě sedne odstín, který je podobný tvé přirozené barvě vlasů, a navíc ji krásně oživí. S přicházejícím podzimem není na škodu vlasy o několik odstínů ztmavit, jen si dej pozor, aby si kvůli příliš tmavé barvě nepůsobila zbytečně starším dojmem.

S Casting Crème Gloss od L’Oréal Paris se nemusíš bát, že si vlasy zničíš a navíc neustále řešit otravné odrosty. Odstín vlasů můžeš měnit častěji než s klasickými barvami, klidně podle nálady! Pokud se chceš inspirovat, podívej se ZDE, jak Casting Crème Gloss baví instagramerku Annu Kadeřávkovou a youtuberku Annu Šulcovou.