18. října 2017
 | 
Foto: Artdeco
Novou podzimní kolekci ARTDECO Beauty of nature jsme představili blogerkám a youtuberkám. Co na ni říkaly, jak se jim líbil design, barvy a nové ARTDECO produkty? Přinášíme vám report a fotografie z akce.

Sharlotta, Lucie Demková, Pája Huda, Terka Beranová, Šárka Peková, Jana Zapletalová, Kris, Janina, Bibi, Irina a Karolína se přišly podívat na novinky. Nejvíce je zaujaly naše matné tekuté rtěnky a taky to, že jsou opravdu „neslíbatelné“. Zaujal je i design krabiček a produktů, které zdobí kolibříci.
„Ta krabička je fakt kouzelná, to si musí každá holka zamilovat, „zaznělo od Iriny. Karolína byla zase nadšená ze rtěnek: „to nechápu, že už hodinu a půl jím, piju a rtěnka se ani nehnula. Přitom nevysušuje a nestahuje. „
Holky zaujala i linka na oči s otočným diskem, díky kterému prý zvládne rovnou linku úplně každá.
„Díky těmhle vychytávkám budeme za chvíli bez práce,“smály se beauty blogerky.

Jak sami vidíte, holky zkoušely a testovaly a nemohly si vynachválit podzimní tlumené módní barvy. Třeba taková tmavě fialová rtěnka je módní záležitostí a téměř nutností této sezóny. A nemusíte se bát. Sluší opravdu všem!

 

Beauty of Nature (Krása přírody) Nová kolekce Beauty of Nature ARTDECO Vás zve do mystického vzdáleného světa. Syté tmavé odstíny připomínají malebnou krajinu Asie a barevnou krásu kouzelných džunglí. Kolekce je inspirovaná kouzlem asijské kultury a přírodního světa, jasné, bohaté barevné odstíny nových výrobků ARTDECO odpovídají podzimní náladě.

 

Matné rtěnky v tyčince
Matná rtěnka v tyčince ARTDECO Full Mat Lip Color za 299 Kč vykouzlí dokonalý, matný, sytě barevný povrch. Díky intenzivní pigmentaci a hladké textuře stačí k dokonalému výsledku jedna aplikace. Díky olejům a voskům obsaženým v lehkém složení se barva roztírá jednoduše a rovnoměrně. Vysoce kvalitní přísady, jako je brazilský ořechový olej, extrakt z broskví a candelilový vosk, dodají rtům hedvábnou měkkost. Textura zaschne okamžitě po aplikaci a stává se extrémně matnou a dlouhotrvající. Matná rtěnka v tyčince Full Mat Color Lip Color je k dispozici v šesti výrazných barvách: „rose spirit“ číslo 15 dává rtům intenzivní růžový vzhled. „velvet fig“ č. 21 a „plum noir“ č. 30 zaručují výrazné rty v odstínech fialové a šafránové červené, č. 38 je hnědý odstín se znakem oranžové. „Burnt clay“ č. 54 a „crimson red“ č. 62 rozzáří rty do jasně červených barev.

Klasické luxusní rtěnky v nových odstínech
Luxusní textura vysoce efektní rtěnky ARTDECO High performace Lipstick za 419 Kč díky svému působivému složení Maxi Lip ™ poskytuje rtům svůdný lesk a viditelně větší objem. Malé rýhy a vrásky jsou viditelně vyhlazeny. Panthenol a vitamín E ošetřují pokožku na rtech a dodávají jim hedvábnou měkkost. Čtyři nové odstíny dokonale odrážejí barvy podzimu: „Rose hip“ č. 404 silnou červenou, „boysen berry“ číslo 505 připomíná divoké ostružiny, tmavé švestkové tóny „deep plum“ č. 509 dodávají rtům zádumčivý výraz. Moderní hnědý odstín „raw cacao” č. 548 je ideální pro splynutí s podzimní náladou.

Voděvzdorné konturky v barvách podzimu
Voděvzdorná konturovací tužka ARTDECO Soft Lip Liner za 209 Kč krásně zvýrazňuje obrysy rtů a zabraňuje nekontrolovatelnému rozpíjení rtěnky. Červený tón „chai tea“ č. 59 připomíná barvu listů na podzim. „Plum vine“ č. 97 zdůrazňuje rty v tmavě fialové.

Inovativní oční linka s otočným aplikačním diskem
Inovativní oční linka s otočným aplikačním diskem ARTDECO Roll it Disc Eyeliner za 419 Kč je naprostou novinkou pro dokonalé precizní nanesení očních linek. Tyto tekuté oční linky se aplikuje pomocí malého aplikačního kolečka, které klouže podél čáry řas, a tak vykreslí dokonale rovnou a přesnou čáru. Rychle schnoucí textura má vynikající barevnou intenzitu, je neprůhledná, po zaschnutí hliboce matně černá. Inovativní oční linka s otočným aplikačním diskem Roll it Disc Eyeliners je odolná vůči rozmazání, má dlouhotrvající efekt je vhodná pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček. Dermatologicky schváleno.

 

Perleťové stíny v nových barvách
ARTDECO hedvábné oční stíny za 149 Kčs vysokou intenzitou barev a vynikající trvanlivostí se snadno a jemně aplikují. Čtyři nové odstíny v přírodních tónech zachycují náladu podzimu. „Pearly golden dawn“ č. 23A oko rozzáří teplým zlatým odstínem. „Pearly chocolate truffle“ č. 130 dodá silný hnědý efekt, „green harmony“ č. 261 dává důraz na oči v tmavě zelené a „violet wisdom“ č. 274 v tmavě fialové.

Limitovaný box na stíny
Krásný box na tři stíny v limitované kolekci Box Trio Limited Edition za 359 Kč v zářících podzimních barvách v designu flóry a fauny s motivem kolibříka je ideálním úložným prostorem pro oční stíny ARTDECO a tvářenky a zároveň je praktický na cestách.

Limitovaná řasenka pro maximální objem
Řasenka pro senzační objem řas v limitované edici ARTDECO  Volume Sensation Mascara Limited Edition za 449 Kč v „černém“ č. 1P1 poskytuje řasám efektní objem a ohromující délku. Přirozený tvar řas je zdůrazněn měkkým kartáčkem s nadměrnou velikostí. Čisté pigmenty dávají struktuře zvláštní barvu. Vosk z brazilské palmy vyživuje řasy a udržuje je hladké.

Pero na obočí s originálním šikmým hrotem
Výrazné obočí lze vykouzlit pomocí linky na obočí s vysoce trvanlivým účinkem ARTDECO Long Lasting Brow Liner za 449 kč. Toto tekuté pero v příjemně hnědé barve se seříznutým šikmým hrotem vytvoří individuální vzhled v okamžiku – od diskrétního po extravagantní. Obočí může být přesně ohraničena pomocí plochého okraje plstěného hrotu. Široká hrana je perfektně vhodná pro vyplnění obočí. Jemný tlak proti pokožce aktivuje kapilární systém integrovaný do plstěného hrotu a uvolní optimální množství barvy. Po zaschnutí je vysoce trvanlivé a odolné proti rozmazání. Neonsahuje parabeny, dermatologicky schváleno.

Limitovaná trojbarevná tvářenka
Limitovaná edice trojbarevné tvářenky ARTDECO Blush Couture „Beauty of Nature“ za 599 Kč je perfektní kombinace tří jemných barev s mírně třpytivým perleťovým efektem. Smícháním tří odstínů se dosáhne optimálního barevného tónu. Textura tvářenky je měkká a jemná, intenzita barev a dlouhotrvající efekt pak příjemné. Obsahuje minerální mletý sericit, který zanechává příjemný pocit na pokožce. Neobsahuje parabeny, lanolin, minerální oleje a parfémy.

Laky na nehty s gelovým základem
Lak na nehty ARTDECO Art Couture Nail Lacquer za 259 Kč, technicky dokonalý lak na nehty, poskytuje dlouhotrvající, brilantní lesk díky patentovaným ingrediencím. Vysoký obsah pigmentu zaručuje plnou barvu s vysokou neprůhledností. Laky jsou rychleschnoucí, obsahují gelovou složku. Délka, šířka a kulatý tvar kartáče, vyrobené z vysoce kvalitních vláken Tynex, zaručují vysokou přesnost a bezchybně nalakované nehty. Výživné aktivní složky, jako jsou aminopeptidy, panthenol, vitamíny A, C a E, zlepšují strukturu nehtů. Čtyři nové odstíny jistí dokonalý vzhled tohoto podzimu: „Terra red“ č. 689, hnědá hnědá barva země, dokonale se sladí s přirozenými barvami podzimu. „Ivy Green“ č. 835 přemění nehty do intenzivní tmavě zelené. „Royal Purple“ č. 904 jim dodá tmavě fialový kovový záblesk a s „glamorous nude“ č. 921 získají nehty sofistikovaný nádech krémovité perleti. Art Couture Nail Lacquer jsou klinicky testovány.