26. října 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
Hladká, sjednocená pleť bez pórů, pupínků a jediného flíčku - vypátrali jsme tajemství krásy Korejek: je jím "Skleněná pleť". Víme, jak jí snadno docílit.

V Asii je dokonalá pleť nutností a tak tam ženy, zejména Korejky, péči o ni věnují dostatek času a také se nebojí produkty vrstvit a kombinovat.

Co je to Glass Skin?

Jak už sám název napovídá, jedná se v překladu o „Skleněnou pleť“. Stejně tak, jako má sklo hladký, zářivý a dokonalý povrch, tak by po této proceduře měla vypadat i vaše pleť: měla by být čistá, póry neviditelné a bezchybná – prakticky sklovitá. To chceme! A proto je Glass Skin hitem, který se pomalu dostává z Asie také do Evropy. Jedno všechny ženy spojuje – chtějí vypadat krásně. 

Jak na to?

V první řadě musíte být trpělivá a udělat si čas. Korejky nespěchají a péči o pleť berou jako rituál a čas, který věnují samy sobě. Vlastně u toho také odpočívají a čistí si hlavu. Základem Glass Skin je vrstvení přípravků a péče a také je tajemství úspěchu ve výběru kosmetiky. Základem všeho je hydratace a jemné textury. Takže zapomeňte na hutné, regenerační a mastné přípravky!