5. dubna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Je krásná, úspěšná a má i styl. Inspirujte se make-upem slavné topmodelky Gigi Hadid:

Svěží pleť

Gigi vsází na rozjasněnou pleť. Nejprve pleť ošetřete hydratačním krémem. Ten udělá správný podklad a pleť bude hladká a krásná. Několik minut počkejte, až se péče vstřebá a pro ještě lepší efekt pleť osvěžte minerální vodou ve spreji. Teprve pak, až uschne, na ni aplikujte jemný rozjasňující make-up nebo tónovací krém. Nezapomeňte i na krk, aby nebyl vidět přechod barev. Celé líčení pak jemně přepudrujte bronzovým pudrem, ale zlehka, aby obličej vypadal jemně opáleně a přirozeně. Bronzer pak můžete použít i jako tvářenku.

Zářivé oči

Bronzerem vymalujte prostor nad přivřeným horním víčkem, avšak ne až k obočí. Na pohyblivé víčko naneste zlatý perleťový stín – to rozjasní pohled a k spodním řasám aplikujte hnědý oční stín. Nakonec si nalepte buď umělé řasy nebo použijte několik vrstev řasenky s efektem umělých řas.

Přirozené obočí

Je výrazné, avšak působí přirozeně a nedbale. Pokud ho máte husté jako Gigi, jen ho pročešte „řasenkou“ na obočí. Zvýrazní barvu a dodá mu tvar a zafixuje ho.

Sexy rty

Výrazná rtěnka dodá celému líčení tu správnou závěrečnou tečku a celý obličej rozzáří. Barvu volte v teplých odstínech červené, v krémové textuře. Pokud použijete štěteček na rty, tak můžete vynechat konturovací tužku.