1. září 2017
 | 
Foto: Lactovit
Nejteplejší období z celého roku je za námi a nám nezbývá než se postupně připravit na nastávající podzim. Taková změna může být pro stav pokožky zatěžkávací zkouškou, což se může více než kde jinde projevit právě na vašich rukou. Dodejte jim péči, díky které budou hloubkově hydratované, jemné a příjemné na dotyk.

Ochraně rukou před vnějšími vlivy se obvykle nevěnuje přílišná pozornost, což kvalitě pokožky zrovna neprospívá. Aby byly vaše ruce i po prázdninách stále zdravé a krásné, udělejte pro ně to nejlepší s pomocí účinných krémů.

 

Unikátní řada produktů tělové kosmetiky Lactovit je založena na blahodárných vlastnostech mléka, které se pro tuto značku stalo jednoznačnou inspirací. Mléko dodává pleti potřebné živiny a má tak důležité regenerační a ochranné vlastnosti. Vedle několika dalších produktů nabízí značka Lactovit také dva krémy na ruce, které jsou vytvořeny pro komplexní péči o pokožku rukou.

 

Vyživující krém na ruce (MOC – 69,90 Kč) obsahuje mléčné proteiny, které dodávají pokožce jemnou péči a příjemnou hebkost. Spolu s vitamíny A, B a E pokožku regenerují, zabraňují jejímu stárnutí a ztrátě pružnosti. Složení krému s UV ochranou navíc pomáhá předcházet vzniku pigmentových skvrn. Je snadno roztíratelný a rychle se vstřebává, takže se nemusíte bát, že si od krému zamažete oblečení.

 

Pokud máte pokožku po létě viditelně citlivou, vyzkoušejte Regenerační krém na ruce Lactourea (MOC –  69,90 Kč). Zabraňuje hloubkovému vysušování kůže, a to díky obsahu 10 % Lactourey (kombinace kyseliny mléčné a čisté urey). Čistá urea se nachází v pokožce zcela přirozeně a patří mezi hydratační látky. Její nedostatek má za následek suchost a hrubost kůže. Regenerační krém na ruce Lactourea navíc pokožku chrání před vznikem pigmentových skvrn.

 

S nástupem podzimního období potřebují vaše ruce to správné ošetření. Udržte si je i nadále krásně hebké a vyzkoušejte krémy od značky Lactovit. Aplikovat je můžete i několikrát denně, díky praktickému balení se vejdou do kabelky i malého zavazadla. Krémy na ruce Lactovit jsou navíc snadno dostupné ve většině běžných drogerií.