13. dubna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
Stává se, že bývají často zaměňovány, i přes to, že nabízejí pleti zcela odlišné benefity.

Přečtěte si kdy a jak tyto dva produkty použít, abyste dosáhla co nejlepších výsledků. A ano, potřebujete oba!

Pleťové masky

Různé druhy pleťových masek představují speciální péči, která obecně dodává pleti hydrataci a chybějící živiny. Zároveň však existují pleťové masky pro různé typy pleti, jejichž složení obsahuje ingredience, které účinně bojují proti nedokonalostem a dalším kožním problémům. Na rozdíl od scrubu se maska nechává na pleti působit po dobu určenou na obalu, záleží na jejím druhu a textuře. Ať už si vyberete krémovou, gelovou či textilní masku, nebo se je rozhodnete kombinovat, dopřejte své pleti tuto speciální péči pravidelně, alespoň jednou do týdne.

TIP: Pokud chcete zatočit s nedokonalostmi a trápí vás mastná pleť, vyzkoušejte čistící jílové masky, které pleť zmatní, vyhladí a zbaví ji toxických látek, které mohou ohrožovat stav pleti.

 

Doporučujeme 3 jílové masky na obličej od L´Oréal Paris. Můžete použít všechny tři zároveň na různé části obličeje s různými potřebami, nebo aplikovat po celé ploše obličeje pouze jednu.  Na výběr je detoxikační maska s obsahem aktivního uhlí pro detoxikaci a rozjasnění, dále nebo maska s eukalyptem pro hloubkové čištění a zmatnění pleti nebo maska s červenou řasou pro exfoliaci a krásně hladkou pleť.