11. května 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Každý muž má rád něco jiného. Jednomu se líbí líčení přirozené, druhému extravagantní výstřelky a třetí si libuje v provokativních sexy malůvkách. Zjistěte, jaký je váš muž typ (nebo jaký typ se vám líbí) a podle toho se ličte!

1. Rudá vášeň pro Pana seběvědomého

Pokud máte v merku muže, jehož sebevědomí stoupá až k nebeským výšinám, zapomeňte na jemný, přirozený make-up. Pan sebevědomý hledá v džungli žen tu nejdivočejší kořist. Než ji uloví, touží po tom ji zkrotit! Chce si zkrátka dokázat, že na to má. Na „egomuže“ platí jedině výrazná ústa. Ta symbolizují vaši sebedůvěru a nadřazenost. Bude vás chtít lapit a udělá pro to všechno. Věřte, že to jediné, čeho se seběvědomý lovec zalekne, jsou krvavá ústa šelmy – vaše rty jsou víc než jeho zbraň!

 

2. Romantikova Zlatovláska

Romantičtí muži mají rádi pohádky – vyprávějte mu tu o Zlatovlásce a namalujte se ve stejném duchu. Zlaté stíny a třpytivě bronzová tvářenka rozzáří nejen vaši tvář, ale i jeho po romantice lačnící oči. Ve zlatém líčení si budete připadat jako princezna, zároveň však budete působit velmi žensky a rafinovaně.