26. listopadu 2018
 | 
Foto: ikoo
Masky tvoří výhradně přírodní složky, nejsou testovány na zvířatech a jsou 100% veganské!

Značka Ikoo vznikla v roce 2013, kdy ji založili manželé Hallwylovi. Jedná se o německou značku, která vyrábí své produkty v Koreji dle místních receptur. Ikoo přišlo na trh jako první se speciálními termálními maskami na vlasy a masážní hřebeny.

Maska na udržení barvy a regeneraci vlasů – Růžová – Color Protect and Repair

Masku by měli používat všichni, kdo si barví vlasy. Maska barvu udrží déle, vlasy se krásně lesknou a celkově dochází k regeneraci vlasové pokožky a vlasů od kořínku po konečky.

Levandule: má zklidňující účinky na pokožku a na Vaši mysl. Působí výborně na poškozené vlasy a roztřepené konečky.
Jalovec: vyživuje vlasy a pokožku do hloubky
Bazalka:  vlasy vzpruží a vytvoří lesk

Hydratační maska pro větší lesk vlasů – Zelená – Hydrate and Shine

Masku ocení všichni, kdo trpí na dehydrované vysušené vlasy. Maska funguje jako prevence před lámavosti vlasů, vlasy vyživuje a hydratuje.

Olej z oříšků makadama:  na vlasech vytvoří nemastnou bariéru, která ve vlasech zadrží vlhkost ve vnitřní struktuře vlasu. Vlas zůstává déle hydratován a krásně lesklý.
Výtažek z medu: regeneruje poškození vlasů, vlas se stává odolnější vůči lámání
Olej z japonské kamélie: obsahuje mastné kyseliny a antioxidanty, které okamžitě zvlhčí pokožku hlavy a usnadní úpravu zejména nepoddajných kudrnatých vlasů

 

Detoxikace a revitalizace vlasů – Fialová – Detox and Balance

Ideální pro vlasy poškozené škodlivými vlivy životního prostředí nebo pro vlasy po chemickém ošetření (jako např. barvení vlasů, trvalá, ale i žehlení vlasů či časté fénování). Maska posiluje kořínky vlasů, zamezuje lámavosti a poskytuje vlasům větší elasticitu. Vlasy jsou po ošetření revitalizovány.

Borůvkový a ostružinový extrakt: obsahuje antioxidanty a vitamíny. Působí blahodárně na obnovu lesku a hladkost vlasů.
Mořská řasa (čepelatka): posiluje vlasy od kořínků po konečky, vlasům dodá elasticitu a tím zabraňuje lámavosti vlasů.
Hřebeny vznikly na základě pravidelných návštěv v Asii… bolesti hlavy, vychází z tradiční čínské medicíny, stimulují akupunkturní body během česání.

A jak masku aplikovat?

Po umytí šamponem vlasy vysušte jemně ručníkem a udělejte si volný culík či drdol. Nasaďte masku na hlavu a zabezpečte pomocí nálepky dle velikosti Vaší hlavy. Nechte působit 15-25 minut. Průběžně vlasy masírujte pro rovnoměrné působení masky na vlasy i pokožku. Termální funkce nezávisle vytváří teplo, které zvyšuje účinek obsažených ingrediencí. Není tedy potřeba si přes masku dávat teplý ručník. Vlasy nikam nepadají, ani kusy masky, můžete se doma věnovat běžným činnostem. Po uplynutí 15-25min, masku jednoduše omyjte vlažnou vodou bez použití žádných šamponů či kondicionérů.

 

A máme pro vás SOUTĚŽ!

Napište nám, jakou péči dopřáváte svým vlasům a které produkty nejčastěji používáte?

5 z vás vyhraje masku pro detoxikaci a revitalizaci vlasů ikoo Therm.Treat. Wrap Detox & Balance v hodnotě 169 Kč.

SOUTĚŽ UKONČENA!