27. října 2017
 | 
Foto: Lactovit
Rádi sportujete? Je sport nedílnou součástí vašeho života? Víte ale, že fyzická zátěž může být jedním z vnějších faktorů narušujících dobrý stav vaší pokožky. Dopřejte jí proto řádnou ochranu.

Fotbal s přáteli, posilování či běh patří mezi obvyklé sportovní radovánky. Dát tělu co proto ale nemusí být vždy ku prospěchu. Zvýšená fyzická zátěž totiž může negativně ovlivnit kvalitu a hebkost vaší pokožky. Pleti nepřidá ani často vysoká teplota uvnitř krytých sportovišť kam se s příchodem podzimních dnů sportovní aktivity přesouvají. Můžete však být bez obav. Existují produkty, které vaši pokožku účinně ochrání a vy se tak budete moci soustředit pouze na svůj výkon.

Jak vaši pleť po sportovním výkonu řádně ošetřit? Španělská značka tělové kosmetiky Lactovit připravila nejen pro sportovní nadšence produktovou řadu s názvem Activit. Ve svých produktech využívá blahodárných vlastností mléka a díky výjimečnému složení zajistí pokožce správnou péči. Produkty řady Activit obnovují přirozenou kožní mikroflóru narušenou vnějšími vlivy, jako je stres či fyzická zátěž, a aktivizují obrané kožní mechanismy. Vytváří tak ochranou bariéru a pokožku zanechávají optimálně hydratovanou.

Nezbytným doplňkem po sportovním výkonu je osvěžující sprcha. Ochranný sprchový gel (MOC – 300 ml 69 Kč, 500 ml 105 Kč) je pro tyto účely ideální volbou. Pleť si po aplikaci udrží přirozené zdraví a bude chráněna po celý den. Sprchový gel příjemně voní a dodá pokožce energii.

Udržujte vynikající stav pokožky i v průběhu dne. Ochranné tělové mléko o velikosti 400 ml (MOC – 149 Kč) můžete použít kdykoli budete chtít. Stejně jako sprchový gel vytváří na pokožce účinnou ochranou vrstvu, čímž nedáte nepříznivým okolním vlivům žádnou šanci. Dopřejte vaší pleti tu nejlepší možnou bariéru proti teplotním změnám, znečištěnému ovzduší a fyzické zátěži.

 

A to není vše. Oba výrobky navíc obsahují revoluční mléčné mikrokapsle LACTOSOMAS. Jedná se o mikrokapsle, které v sobě obsahují účinné složky mléka (minerály, vitamíny a proteiny) a díky jejich postupnému uvolňování jsou tak vyživené a chráněné všechny tři vrstvy pokožky.

Vyzkoušejte produkty Activit od značky Lactovit a dopřejte vaší pleti správnou rovnováhu všech potřebných složek.