25. července 2017
 | 
Foto: Cosmopolitan
Cosmopolitan Beauty Awards 2017 je prestižní soutěž, kterou pořádají edice Cosmopolitanu po celém světě.

Nominované produkty jsou zařazené do 11 kategorií, které jsou rozděleny na podkategorie. Cílem je zjistit, jaké kosmetické produkty nejlépe fungují, vypadají, mají nejšetrnější složení.

Každý měsíc se otevírají nové kategorie, v kterých můžete hlasovat pro své nejoblíbenější produkty. Tento měsíc se otevřela kategorie VLASY a OČI.

A vy už po druhé můžete být její součastí a vyberte ty nej produkty podle vás.

Hlasujte na www.cosmoba.cz pro nejlepší kosmetické přípravky a soutěžte o 500 luxusních produktů i novinek!

Tři z vás ještě navíc získají hlavní výhru, a to:
Apple iPhone 7 (PRODUCT) RED 128GB od iWantu a luxusní pobyt na dvě noci ve Wellness & Spa hotelu Augustiánský dům Luhačovice!

Cosmopolitan CZ, @cosmocz, #jsmecosmo, #cosmoba, #cosmoba2017, @hotelaugustian, @iwantpr

 

Apple iPhone 7 (PRODUCT) RED, 128GB od iWantu

Nový vyspělý 12MPx fotoaparát, nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Stereo reproduktory, jejichž zvuk tě pohltí. Nejjasnější, nejbarevnější displej iPhonu. Odolá postříkání a vodě díky voděodolnost IP67. A po všech stránkách stejně přesvědčivě i vypadá.

iWant je oficiální Apple Premium Reseller a expert na značku Apple. Vše od této značky také najdete v našich prodejnách a na www.iwant.cz

Wellness & Spa hotel Augustiánský dům Luhačovice

Léto je za dveřmi a hotel Augustiánský dům Luhačovice připravil pár novinek, na které se můžete těšit už teď. Vychutnejte si léto se vším, co k němu patří! Užijte si prosluněný den v naší Zahradě 6 smyslů, osvěžte se letním drinkem na terase nebo Váš den zakončete večerním posezením na naší terase za zvuku příjemné hudby a s grilovanými dobrotami na stole.

Více na www.augustian.cz