29. května 2018
 | 
Foto: Archiv značek, Shutterstock.com
Tuto sezónu vyzkoušejte praktickou kosmetiku, která funguje na principu napuštěných ubrousků a oceníte ji hlavně při cestování. Na oči, pleť, na nehty i proti pocení!

Výrobci kosmetiky vědí, že vlhčené ubrousky zvládnou téměř všechno. Nezaberou téměř žádné místo, vejdou se všude, nevylijí se a dají se používat kdekoliv. Co by ve vašem kufru na dovolenou nemělo chybět?

Na odlíčení:

Micelární ubrousky jsou hit. Jak by ne – epotřebujete žádnou lahvičku, ani tampónky. Prostě vezmete ubrousek a krásně jím odstraníte make-up z očí i z celého obličeje. Pár tahy a snadno. Dokonce si poradí i s voděodolným líčením a voděvzdornou řasenkou. Navíc je při cestování můžete použít i na ruce.

Proti pocení:

Když přes den není kde se osprchovat nebo když jste na cestách, oceníte deodorační ubrousky. Jsou většinou jednotlivě balené, takže je můžete mít v kabelce a nebo v kapse. Jsou napuštěné deodorační směsí, takže s nimi snadno odstraníte pot z podpaží a zabráníte dalšímu nežádoucímu tělesnému zápachu. Líbí se nám, že je můžete použít i několikrát za den.

Na odlakování:

Hrozba vylitého odlakovače v zavazadle a zničených věcí je obrovská. Proto jsou tak praktické odlakovací ubrousky. Opět jsou jednotlivě balené. Jeden ubrousek napuštěný odlakovačem zvládne v pohodě odstranit barevný lak na jedné ruce a na obou rukách pak, pokud je lak světlý. Nabízí je například značky Sephora, Isana nebo OPI.