8. října 2017
 | 
Foto: Toni&Guy
Učešte si cop přímo z přehlídkových mol!

Na únorovém London fashion weeku, kde se představily trendy pro letošní podzim a zimu, poprvé značka vlasové kosmetiky TONI & GUY česala přehlídku módní návrhářky Hannah Weiland, která tvoří pod značkou Shrimps. Stylisté pomohli dotvořit její kolekci plnou tlumených barev a geometrických vzorů. Módní kousky byly vytvořeny především z tartanové vlny a PVC. Chybět samozřejmě nesměl ani krevetový potisk. Účesy modelek byly založeny na kroucených copech.

Máme pro vás návod, jak si účes z přehlídky připravit!

Krok 1

Začněte se suchými vlasy, do kterých naneste TONI&GUY Gel ve spreji pro vlnité vlasy. Ten vlasům dodá perfektní texturu, flexibilitu a usnadní další práci s nimi. Jemně vlasy sčešte dozadu.

Krok 2

Vlasy rozdělte na dvě části. Levou část obtočte zespodu kolem pravé, kterou držte rovně. Dále točte jeden pramen po směru hodinových ručiček a druhý proti. Vznikne vám cop vypadající jako lano. Účes zasprejujte TONI&GUY Silně tužícím lakem na vlasy, který mu zajistí perfektní kontrolu.

Krok 3

Konec copu zajistěte elastickou gumičkou, ohněte jej napůl a zajistěte pinetkami. Nakonec naneste TONI&GUY Rozjasňující vlasový parfém a TONI&GUY Sérum pro vysoký lesk vlasů, abyste účesu dodali jedinečnou vůni a lesk a zabránili poletování vlasů.