23. dubna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Tenisky, nebo podpatky? OBOJÍ!

Potřebujete vypadat elegantě, čeká vás důležitý pohovor ve formálním oblečení, nebo prostě milujete vypadat skvěle? K různým událostem se hodí různé oblečení, ale co se bot týče, k většine vypadají nejlépe lodičky. Tato překrásná obuv má mnohdy jedno velké úskalí. Známe jen málo lodiček, nebo obecně bot na vysokém podpatku, které by byly trendy, krásné a zároveň pohodlné. Tento problém se dá vyřešit docela jednoduše. Dvoje boty!

V dnešní době, kdy každý všude potřebuje být rychle, není žádná ostuda se přezout. My vám poradíme, jak správně nakombinovat outfit, který se bude hodit jak vysokým podpatkům, tak pohodlným teniskám.

Jako první je důležité vzít buď větší kabelku, do které vložíte sáček na boty, abyste si ji nezašpinily, nebo zvolit stylový “vak”. Například kožený, metalický, béžový.. zkrýtka takový, aby barevně ladil k outfitu. A v tomto případě nebude ničemu vadit.

Co si obléknout? Nejideálnější varianta je lehce oversized střižený kalhotový kostýmek. Většinou jdou kalhoty sehnat dlouhé i krátké, ve stejném vzoru tak, aby se hodili k sáčku. Pod sako se může dát jednobarevné tričko, košile, nebo i tílko. Praktická barva je bílá. Nebo můžete sáhnout po plátěných šatech, které jsou obzvlášť v létě hodně oblíbené.

Co za boty? Tenisky je dobré zvolit v neutrálním barvách. Bílé, béžové atd.. klidně se zlatými detaily (k tomu jdou hezky a jednoduše sladit doplňky). Abyste jste si ještě více zpříjemnily “pobíhání”, je dobré, koupit si ortopedické vložky do bot. U lodiček se nebojte sáhnout po zajímavých barvách –  žlutá, zelená nebo růžová, jež jsou hitem jarní a letní sezóny.  

Jak provést samotnou “výměnu”?Přezout se můžete buď ještě v MHD, nebo pak na toaletách, kde je zrcadlo a rovnou se můžete zkontrolovat a přepudrovat nosík. Pokud ale nemáte času nazbyt, dají se boty rychle vyměnit i na ulici. V dnešní době to děláme skoro všechny a nidko vás za to  soudit nebude.