29. března 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Už za pár týdnů nás čekají slunečné dny, a tedy období jako stvořené pro opalování u bazénu nebo venkovní posezení s přáteli.

Na první pohled pohodové chvilky ale může lehce zkomplikovat špatný pocit z nedobře vypadající pokožky, o kterou jste se během zimy neměla prostor dostatečně starat. Přemýšlíte, co všechno byste musela udělat, aby vaše pokožka byla opět zdravá, skvěle vypadající a cítila jste se nejen v plavkách opravdu dobře? Řešení je poměrně jednoduché.

Rády si lehnete během slunečného víkendu k bazénu, nebo trávíte celé dny dovolené u průzračného moře? Obě varianty k letnímu období neodmyslitelně patří a téměř všichni si jednu z nich pravidelně dopřáváme. Problém může nastat v okamžiku, kdy máte vyrazit ven v plavkách, a přitom nejste zcela spokojená se vzhledem své pokožky. Velmi rychle se tak můžete začít cítit nepříjemně.

Navíc málokdo se své pokožce věnuje pravidelně a dává ji takovou péči, kterou si zaslouží. Zejména během zimního období nezbývá mnoho času na hydrataci
a celková péče se odkládá až do fáze, kdy už to „má smysl“. Tedy v parných letních dnech, kdy odkrýváme většinu svého těla.

Nevypadá vaše pokožka po zimě zdravě a není dostatečně pevná a pružná? Existuje naštěstí snadno dostupné řešení, které za poměrně krátkou dobu pomůže vaší pleti dostat se opět do dobré kondice. Značka Lactovit pro tyto účely vyvinula speciální zpevňující tělové mléko s čistým kofeinem (MOC – 149 Kč), které účinně působí na pokožku celého těla. Už od první aplikace je pleť viditelně pevnější, zářivější a má celkově zdravější vzhled. Jedná se o naprostou novinku na trhu, která je svým inovativním složením hitem nadcházejícího léta.

Nové tělové mléko Lactovit kromě kofeinu obsahuje také unikátní mikrokapsle LACTOSOMAS, které v sobě nesou všechny účinné složky mléka – od proteinů, vitamínů, až po minerály. Díky struktuře mikrokapslí působí pokožce prospěšné látky cíleně přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Pokud budete používat zpevňující tělové mléko pravidelně, za velmi krátkou dobu docílíte viditelně hebčí, hladší a pevnější pleti.

Jestli si stále nevíte rady s tím, jak dopřát své pleti adekvátní péči, vyzkoušejte nové zpevňující tělové mléko Lactovit. S minimálním úsilím a během krátké doby rapidně zlepšíte kvalitu své pokožky a v plavkách nebo šortkách se budete opět cítit dobře. K dostání je ve většině běžných drogerií v praktickém balení s pumpičkou.