27. dubna 2018
 | 
Foto: Cosmo
Cosmo Beauty Awards 2018 - prestižní soutěž o nejlepší kosmetické přípravky, kterou pořádají redakce časopisu Cosmopolitan po celém světe!

Časopis Cosmopolitan květnovým číslem odemkne on-line hlasování pro všechny kategorie přihlášených kosmetických zázraků a čtenářky Cosmopolitanu vyberou ty nejžhavější kandidáty.

Z hlasování vzejdou tři hity v každé podkategorii, z kterých porota (Sabrina Karasová, Iva Pazderková, Zorka Hejdová, Debbi, Anna Kroupova a Petra Lovelyhair) vybere absolutní vítěze a představí je ve speciální beauty story v červencovém vydání časopisu Cosmopolitan.

Výsledky Cosmo Beauty Awards vyhlásíme na slavnostní party v červnu! 

On-line hlasování na Cosmoba.cz, a to rovnou ve všech 11 kategorií kosmetických zázraků, čtenářka může věnovat hlas všem svým zkrášlujícím i pečujícím favoritům a najít všechny podrobnosti k celé soutěži.

Na co se čtenářky můžou na oplátku těšit?

Za aktivitu/hlasování čtenářky obdarujeme 300 kosmetickými přípravky a vůněmi, přičemž tři z nich potěšíme ještě hlavní výhrou – telefonem Honor 7Xvoucherem na masáž Sabai a batohem Guess. Hlasování ukončíme v červnu 2018. 

Hlasovat můžete na: www.cosmoba.cz