15. června 2017
 | 
Foto: Dan Sklenář
Mějte svoji pleť pod kontrolou a přestaňte si fotky vylepšovat filtry!

Dokonale čistá a zdravá pokožka je totiž tím nejlepším, co můžete světu ukázat. Že bojujete s akné nebo se vaše pleť příliš mastí? Pak právě pro vás byly stvořeny produkty řady Sébium od francouzské značky Bioderma. Balíček s touhle unikátní péčí jste mohla dokonce nedávno v Cosmu vyhrát. Komu se to povedlo? Máme čest vám představit Petru!

Petra Skálová

25 let, absolventka vysoké školy, miluje cvičení a běh, žije v Praze, vítězka soutěže Bioderma.

Kromě toho, že získala balíček s produkty řady Sébium určenými k čištění mastné pleti, užila si i pózování pro Cosmopolitan a Biodermu.

„Nejvíc mě trápí takzvaná T-zóna, tedy oblast brady, nosu a čela. Tahle místa se mi mastí nejvíc, a jakmile se zpotím, naskakují mi tu nové pupínky. Proto jsem do své čisticí rutiny zařadila micelární vodu Bioderma Sébium H20, to je můj nejoblíbenější kosmetický produkt.“

A jak udržet pleť zdravou a krásnou?

Základem je pravidelné denní čistění – ráno a večer. K tomu používejte micelarní vodu Bioderma Sébium H20 nebo čisticí gel Bioderma Sébium Gel. Štvou vás černé tečky? Zatočí s nimi Sébium Peelingový gel. Oceníte i tónovací krém Sébium Global Cover, který pleť jemně kryje, barevně sjednocuje a zabraňuje vzniku akné.

Produkty francouzské dermokosmetické značky BIODERMA koupíte v partnerských lékárnách, jejichž seznam najdete na www.bioderma.com.