5. října 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Co všechno jste schopna udělat proto, abyste vypadala dokonale? Inspirujte se Asiatkami, ty pro svoji alabastrovou a bezchybnou pleť přísahají jedině na šneky!

Nedávno jsme viděli jedno video, kde ležela žena a po tváři ji lozili šneci. Pro nás možná trochu nechutné, ale v Asii – v kolébce velké většiny kosmetických novinek – v Koreji a také třeba v Japonsku nebo v Thajsku, to není nic neobvyklého – jedná se o kosmetické ošetření, na které si můžete zajít už i nás. Uvidíte, jak vaše pleť bude v kondici.

Proč šnečí sliz?

Je to totiž elixír krásy – slizká látka, kterou hlemýždi vylučují, je nabitá látkami – kyselinou glykolovou, alantoinem, vitamíny a dalšími látkami, které najednou pleť čistí, vyživují, omlazují, ale také výborně hydratují, protože šnečí sekret obsahuje velké množství vody a hlavně přírodní kyselinu hyaluronovou, která skvěle uleví dehydrované pleti.

Navždy mladá

Pokud chcete vypadat stále mladě a  procedura se živými šneky není pro vás tím pravým, můžete sáhnout po přípravcích se šnečím slizem, které v pleti stimulují tvorbu kolagenu a elastinu, takže pleť je pak dlouho krásná a je to také výborná přírodní prevence stárnutí a také výborně působí proti nehezkým pigmentovým skvrnám.