13. března 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, achiv značek
Jaká textura kosmetických přípravků vás bude nejvíce hýčkat a rozmazlovat? Bohatá pěna. Vybrali jsme přípravky s pěnovou konzistencí, které budete zbožňovat:

Nadýchaná, bohatá pěna. Připomíná nám dětství – šlehačkový pohár u babičky, kopu pěny vaně, přes kterou jsme ani nebyli vidět…Zároveň nás tato textura hýčká a máme ji rádi i v dospělosti. To, že tyto výrobky vzbuzují emoce a pocit pohody ví i kosmetické značky. Proto stále častěji výrobky s pěnovou konzistencí, která se výborně vstřebává, nezatěžuje, ale přitom výborně pečuje, uvádějí na trh. Zkuste je i vy:

Tělová pěna s okurkou a vůní čaje Matcha, Nivea, 140 Kč

Zapomeňte na tělové mléka a krémy a raději zkuste tuto pečující pěnu, která má nadýchanou texturu jako šlehačka. Okamžitě taje na kůži a ihned se do ní také  vstřebává. Náherně svěže voní a nelepí, takže se ihned můžete oblékat.

 

Tělová pěna Sensual Balance, Artdeco, Douglas, 550 Kč

Do pěny našlehaný tělový krém okamžitě zjemní a vyživí pokožku. Obsahuje vzácné výtažky z ylang-ylangu a třešňových květů, díky nimž je pokožka jemná a hladká. Moc se nám také líbí harmonická vůně  ylang-ylangu a pačuli.