11. května 2018
 | 
Foto: Archiv značek, Shutterstock.com
Ráda cestujete a jezdíte na výlety? Ne vždy je ale tady dostatek komfortu pro péči. Tyto přípravky vám pomohou být svěží a krásná!

Micelární ubrousky

Jsou tak praktické! Nejen, že zvládnou odstranit i vodědolný make-up, řasenku, linky, make-up i rtěnku, můžete s nimi bez vody odlíčit celou tvář. Hodí se také na rychlé osvěžení v podpaží a můžete je použít i na ruce.

Kompaktní make-up s UV filtrem

Na výletě není kde si často umýt ruce a přitom je důležité aspoň po třech hodinách znovuaplikovat opalovací přípravek. Chytrým řešením je kompaktní ochranný krém, který můžete mít v batůžku a houbičkou ho kdykoliv aplikovat, protože balení obsahuje i zrcátko. Nebo zkuste neviditelné ochranné opalovací spreje. Můžou se aplikovat i přes make-up a nemusejí se roztírat.

Suchý šampón

Když není kde si umýt vlasy, tady pomůže speciální pudrový sprej. Nastříkejte ho ke kořínkům, nechejte působit a pak ho vyčešte. Vlasy pak nebudou působit mastně a získají objem. Skvělé jsou tónované suché šampony.

Zázračný olej

Kokosový olej toho umí tolik! Můžete se s ním odličovat, použít ho místo krému, na tělo místo tělového mléka, jako krém na ruce i na vyživení suchých konečků vlasů. A taky si s ním přírodní cestou můžete i bělit zuby. Stačí ho jen několik minut každé ráno převalovat v ústech. Doporučujeme však balení v lahvičce, protože v létě je v tekutý a mohl by se vám v kelímku vylít.