1. dubna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Ve volném čase nechceme trávit hodiny před zdrcadlem, ale na procházce, na výletě i v kavárně chceme vypadat hezky. Řešení? Přirozený make-up!

Přirozenému líčení se často také říká „nahé“. Je to proto, že na první pohled působí, jako byste ani nalíčená nebyla, avšak vypadáte svěže, krásně a zdravě. Jak na to?

Sjednoťte pleť

O víkendu zapomeňte na make-up. Budete ale hodně venku a v pohybu, tak postačí BB krém. Multifunkční krém, který ihned pleti dodá hydrataci, jemnou barvu, rozjasní ji i také ji chrání před UV zářením. Je to velmi důležité, protože sluneční paprsky způsobují předčasné stárnutí pleti a pigmentové skvrny a to přece nechceme.

Použijte multilíčidlo

Jako tvářenka, rtěnka a stíny postačí jeden produkt. Na trhu je jich celá řada a jsou buď ve formě tyčinek, krémových líčidel nebo gelů. Pro přirozený vzhled barvu nanášejte na líčka, na oční víčka a rty prsty. Svěle to vypadá, když je celý vzhled barevně sjednocený.

Závěrečná tečka

Nakonec líčení očí zakončete několika tahy černé řasenky a na rty můžete použít ještě trošku bezbarvého lesku. A to je vše. Takže voilá – hurá ven!