4. května 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, achiv značek
Toto počasí přímo láká nosit sukně. Nenosíte je ale, protože po zimě nevypadají dobře? Pak zkuste tyto triky:

Hladkost především

Do sukně to chce kůži bez jediného chloupku. Abyste na holení nemusela pořád myslet, zkuste epilační strojek. Například značka Braun letos přišla s novinkou – jejich přístroje mají speciální technologii Senso Smart, která pomocí světelné diody upozorní na příliš velký tlak na pokožku během epilace. Proč? Když totiž při epilaci na pokožku tlačíte, tak odstraňování chloupků není tak účinné. Po epilaci pak kůži nastříkejte termální vodou, která má zklidňující účinky na kůži – skvělá je například Avéne nebo La Roche-Posay. Pak kůži natřete jemným tělovým mlékem.

Obrušujte

Peelingy jsou skvělé nejen na chodidla, ale také na lýtka a stehna. Suchá kůže musí pryč! Díky tomu pak pokožka bude lépe přijímat péči – například tělové krémy a mléka a také bude vypadat krásněji. Nohy si mažte po každém sprchování. Hydratace je pro jejich dokonalý vzhled důležitá!

Zkuste make-up na nohy

Pokud jsou vaše nohy neopálené, flekaté a jsou na nich vidět žilky a další nedokonalosti? Pak pomůže, stejně jako u obličeje, make-up. Jenže tento je speciální. Dodá nohám zdravý odstín, zakryje nedostaky a sjednotí barevně kůži. Navíc se neotírá a je voděodolný. Pecka!

Lakujte!

Sebekrásnější lýtka bez hezkých nehtů nebudou nikdy vypadat dobře. I když nejste velkou příznikyní lakování, léto si ho žádá. Pokud chcete, aby lak vydržel perfektní aspoň tři týdny, zajděte si do salonu na gelový lak, který se vytvrzuje UV světlem. Drží, neoprýskává a barva vydrží dlouho krásná. Na domácí použítí doporučujeme laky s gelovým efektem.