19. dubna 2017
 | 
Foto: Nikol Švantnerová
Trávíte každé ráno dlouhé minuty před šatní skříní a dumáte, jakou kombinaci zvolit, abyste byla spokojená a vybraný look vám vyhovoval? Víme, jak ušetřit drahocenný čas!

Tip č. 1: Plánujte
Večer před spaním si rozmyslete, co si následují den obléknete. Berte v potaz pracovní povinnosti nebo to, zda vás čeká pobíhání po městě či večeře s přáteli hned po práci, a svůj look situaci přizpůsobte.

Tip č. 2: Klasika, která nezklame
Vytvořte si „uniformu“, ke které se uchýlíte pokaždé, když budete s kreativitou v koncích. V tomto outfitu byste se měla cítit pohodlně, sebevědomě a sama sebou.

Tip č. 3: Magie doplňků
Cenné ranní minuty ubíhají a začínáte panikařit? Zvolte jednoduchou kombinaci (např. černé skinny džíny a bílá košile) a look dolaďte doplňky! Stačí přidat jeden výraznější kousek a celkový dojem vyzní zajímavě a mnohem originálněji.

A po jakých doplňcích sáhnout? Náš jarní favorit jsou brýle! A to jak ty sluneční, tak dioptrické. Pro ty z vás, které musí brát v potaz problémy se zrakem a nemohou si pořídit jakékoliv sluneční brýle, máme skvělou vychytávku – novinku zvanou Transitions od předního českého výrobce skel Essilor. A v čem je tento produkt tak revoluční? Skla Transitions jsou samozabarvující, což znamená, že v místnosti jsou úplně čirá, ale na přímém slunečním světle sama ztmavnou. Vybírat můžete z širokého portfolia mnoha barevných variant (k dostání jsou dokonce i skla s metalickými odlesky!).

Tento originální doplněk si oblíbila i bývalá česká miss a modelka Nikol Švantnerová. Inspirujte se jejím ležérním a uvolněním stylem, se kterým nikdy nešlápnete vedle!

Sledujte Nikol na Instagramu @nikolsvantnerova_official

 

Soutěž pro vás! Vyhrajte trendy brýle se skly Transitions dle vlastních preferencí. Soutěžte ZDE.

Více o sklech Transitions se dozvíte ZDE.